Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
Φράκτης καλωδίων GWC 2500B που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Χρησιμοποιημένος στο σιδηρόδρομο, εθνική οδός, αερολιμένας, προστασία λιμένων. |
| Πλάτος του πλέγματος: | 2500mm (τυποποιημένο πλάτος πλέγματος) |
Διπλή περιφράζοντας μηχανή πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 8+6+8mm/6+5+6mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2500mm (προσαρμοσμένος) |
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών 3m
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Επίπεδο αυτοματοποίησης: | πλήρως αυτόματος |
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.06.0mm |
Διαδικτυακή χωρητικότητα κάμψης 60 τμχ / ώρα Μέγεθος πλέγματος 50*200 mm Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα: | 50-60 πάνελ την ώρα |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 60-75 σειρές/λεπτό |
Μέγεθος φράχτη 1530*2500mm Αυτοματοποιημένο Bend Highway Guardrail 3d Φράχτη Mesh συγκόλληση μηχανή
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα: | 50-60 πάνελ την ώρα |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 60-75 σειρές/λεπτό |
Χωρητικότητα 60 Τεμ. Μέγεθος πλέγματος 50*200mm Σερβοκινητήρας 3.5kw Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| πρώτη ύλη: | γαλβανισμένο σύρμα ή σύρμα χαμηλού άνθρακα |
| Πλάτος φράχτη: | Max.2500mm |
Γραμμή παραγωγής συγκόλλησης πλέγματος φράχτη ύψους 1530mm, μεγέθους ματιού 50x200mm
| Όνομα προϊόντος: | Γραμμή παραγωγής συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| πρώτη ύλη: | γαλβανισμένο σύρμα ή σύρμα χαμηλού άνθρακα |
| Πλάτος φράχτη: | Max.2500mm |
Διάφραγμα Μέγεθος 50x200mm ύψος φράχτη 2,5m Φράχτη Mesh συγκόλληση μηχανή
| Διάμετρος σύρματος: | 3-6 χιλιοστά |
|---|---|
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 50-75 φορές/λ. |
| Χρήση: | Προϊόν φράχτης για την προστασία αυτοκινητοδρόμων και σιδηροδρόμων |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη μήκους 2,5μ με μετασχηματιστή 160kva
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης με κυρτό πλέγμα φράχτη |
|---|---|
| Συνολικό Βάρος: | 12 τόνοι |
| Συνολική διάσταση: | 24 x 4,2 x 2,1 m |
Πλάτος 2.5m πλέγματος ενέργεια μηχανών συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών αποδοτική
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Βάρος: | 6500kg |
| Τετάρτη: | 380V/50HZ/Customized |

