Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
Rebar 10mm reinforcing mesh 2.4*6m Reinforcing Steel Bar Mesh Welding Machine
| Όνομα προϊόντος: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φραγμών χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος ράβδου συγκόλλησης: | 5-12 χιλιοστά |
| Πλάτος της επιτροπής πλέγματος: | 2400 mm ή 3000 mm |
Hole Size 150*150mm Rebar 4-10mm Highway Bridge Rebar Wire Mesh Welding Machine
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης με συρμάτινο πλέγμα οπλισμού |
|---|---|
| Πίεση συγκόλλησης: | Κύλινδρος αέρα |
| Διαμήκης τύπος καλωδίων: | Προ-κόψιμο |
Μηχανή συγκόλλησης σύρματος πλέγματος / συγκόλληση φράχτη
| Διάμετρος σύρματος: | 3-6 χιλιοστά |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE,ISO9001 |
| Χρώμα: | μπορεί να προσαρμοστεί |
Μετασχηματιστής 160kva Πνευματικό Διάτρηση Διάτρησης 50*200mm Διάτρηση Διάτρησης Διάτρησης
| Διάμετρος σύρματος: | 3-6 χιλιοστά |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE,ISO9001 |
| Χρώμα: | μπορεί να προσαρμοστεί |
Αεροδρόμιο Φράχτης σύρματος διάμετρος 3,7mm πλέγμα 50 * 200mm Wire Mesh συγκόλληση μηχανή
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης καλωδίων |
|---|---|
| Διαμήκη σύρμα: | Pre-cut |
| Εγκάρσιο σύρμα: | Pre-cut |
1.5*2.5m Σιδηροδρομικό φράχτη PLC Wire Mesh συγκόλληση μηχανή για 3D φράχτη πλέγμα
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή Συγκόλλησης Πλεγμάτων Σύρματος PLC |
|---|---|
| Διαμήκη σύρμα: | Pre-cut |
| Εγκάρσιο σύρμα: | Pre-cut |
Διαδικτυακή χωρητικότητα κάμψης 60 τμχ / ώρα Μέγεθος πλέγματος 50*200 mm Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα: | 50-60 πάνελ την ώρα |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 60-75 σειρές/λεπτό |
Μέγεθος φράχτη 1530*2500mm Αυτοματοποιημένο Bend Highway Guardrail 3d Φράχτη Mesh συγκόλληση μηχανή
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα: | 50-60 πάνελ την ώρα |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 60-75 σειρές/λεπτό |
Χωρητικότητα 60 Τεμ. Μέγεθος πλέγματος 50*200mm Σερβοκινητήρας 3.5kw Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| πρώτη ύλη: | γαλβανισμένο σύρμα ή σύρμα χαμηλού άνθρακα |
| Πλάτος φράχτη: | Max.2500mm |
Γραμμή παραγωγής συγκόλλησης πλέγματος φράχτη ύψους 1530mm, μεγέθους ματιού 50x200mm
| Όνομα προϊόντος: | Γραμμή παραγωγής συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| πρώτη ύλη: | γαλβανισμένο σύρμα ή σύρμα χαμηλού άνθρακα |
| Πλάτος φράχτη: | Max.2500mm |

