Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
Διάφραγμα Μέγεθος 50x200mm ύψος φράχτη 2,5m Φράχτη Mesh συγκόλληση μηχανή
| Διάμετρος σύρματος: | 3-6 χιλιοστά |
|---|---|
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 50-75 φορές/λ. |
| Χρήση: | Προϊόν φράχτης για την προστασία αυτοκινητοδρόμων και σιδηροδρόμων |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη μήκους 2,5μ με μετασχηματιστή 160kva
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης με κυρτό πλέγμα φράχτη |
|---|---|
| Συνολικό Βάρος: | 12 τόνοι |
| Συνολική διάσταση: | 24 x 4,2 x 2,1 m |
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φραγμών χάλυβα ενίσχυσης γραμμών 12mm Dia
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φραγμών χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 6-12 mm |
| Τάση: | 380V/220V/415V/440V |
Δάχος του υλικού 1,2 mm Πυλώνας Σχηματισμού Μηχανή Πυλώνας Μέγεθος 70 * 100mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Μηχανή σχηματισμού πυλώνων |
|---|---|
| Κεντρικός κινητήρας: | 15KW |
| Βάρος μηχανής: | 8700kg |
Αυτόματο τροφοδοτικό σύρμα πλάτος ματιού 2,5m ενισχυτικό ματιό συγκόλληση μηχανή
| Ονομασία προϊόντος: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος σύρματος: | 512mm |
| Τετάρτη: | 380V/220V/415V/440V |
Μεγέθους τρύπας κατασκευής γέφυρας 100 mm Ενεργοποιημένη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος από ελαστικό σίδηρο
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέκων από ενισχυμένο σίδηρο |
|---|---|
| Διάμετρος σύρματος: | 512mm |
| Τετάρτη: | 380V/220V/415V/440V |
Διάμετρος πλέγματος 3m Διάμετρος πλέγματος 6m Δρόμος PLC Ενίσχυση πλέγματος μηχανή συγκόλλησης
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης με ενισχυμένο πλέγμα |
|---|---|
| Διάμετρος σύρματος: | 512mm |
| Τετάρτη: | 380V/220V/415V/440V |
Δυνατότητα 30T Μέγεθος τρύπας 150mm σιδηροδρομική μηχανή συγκόλλησης
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος από σίδηρο |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Εφαρμογή και κατάρτιση, τεχνική υποστήριξη με βίντεο |
| Διάμετρος σύρματος: | 512mm |
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης ματιών 6m
| Ονομασία προϊόντος: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φραγμών χάλυβα |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Εφαρμογή και κατάρτιση, τεχνική υποστήριξη με βίντεο |
| Διάμετρος σύρματος: | 512mm |
Μετασχηματιστής 160 Kva Μηχανή κατασκευής σύρμας μήκους 45m
| Ονομασία προϊόντος: | μηχανή συγκόλλησης συρματόπλεγματος σε κυλίνδρους |
|---|---|
| Διάμετρος σύρματος: | 3-6mm |
| Βάρος: | 3300kg |

