Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
Σταθερό PLC κόμβων λιβαδιών φρακτών πλάτος 2440mm πλέγματος προστασίας μηχανών ζωικό
| Ονομασία προϊόντος: | Σταθερή μηχανή φρακτών λιβαδιών κόμβων |
|---|---|
| Βάρος: | 8000 κιλά |
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματη, σταθερή μηχανή φράχτη γρασίδι |
Μέγεθος 200*50mm μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων φρακτών 380volt 50HZ τρυπών
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος χαλύβδινων συρμάτων |
|---|---|
| Διάμετρος σύρματος: | 3-6mm |
| Βάρος: | 6500kg |
Rebar μέγεθος 38mm αποκατάσταση καλωδίων και μήκος 6m τεμνουσών μηχανών
| Ονομασία προϊόντος: | Rebar αποκατάσταση και τέμνουσα μηχανή |
|---|---|
| Βάρος: | 1200 κιλά |
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
Η γέφυρα που χτίζει τον πνευματικό γάντζο σύρει Rebar τη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Ονομασία προϊόντος: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος σύρματος: | 4-8mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | 2500 χιλιοστά |
Μήκος 12m πλέγματος συγκεκριμένη ενισχυμένη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος PLC της Panasonic
| Ονομασία προϊόντος: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Τετάρτη: | 380V/220V/415V/440V |
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φραγμών ενίσχυσης κατασκευής εθνικών οδών 4mm
| Ονομασία προϊόντος: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος φραγμών: | 4-8mm |
| Σύστημα ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
CE 4.08.0mm ακριβής έλεγχος μηχανών συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων φρακτών 415Volt
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 40-60 φορές/λεπτό |
Πλάτος 2.5m ικανότητας 160KVA μετασχηματιστών μηχανή συγκόλλησης σημείων πλέγματος καλωδίων
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης σημείων πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Μέγεθος τρύπας: | 50*50mm 100*100mm 150*150mm 200*200mm |
| Διάμετρο ματιών: | 1000mm.1200mm, 1500mm, 2000mm, 2500mm |
30mm σιδήρου υψηλή αποδοτικότητα μηχανών 7-9kw/h επιτροπής πλέγματος καλωδίων πιάτων ενωμένη στενά πλέγμα
| Ονομασία προϊόντος: | Ενωμένη στενά μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Μέγεθος τρύπας: | 50*50mm 100*100mm 150*150mm 200*200mm |
| Διάμετρο ματιών: | 1000mm.1200mm, 1500mm, 2000mm, 2500mm |
Πλάτος 2.5m πλέγματος ενέργεια μηχανών συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών αποδοτική
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Βάρος: | 6500kg |
| Τετάρτη: | 380V/50HZ/Customized |

