Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων 2500mm
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος καλωδίων γραμμών: | Προ-ισιώστε και pre-cut που τίθεται στη συσκευή χοανών |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Προ-ισιώστε και pre-cut αυτόματη τροφή με να περπατήσει τη μηχανή |
125KVA κλουβί καλωδίων που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης σερβο μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm ή 48mm |
| Πλάτος πλέγματος: | Max 3000mm |
Hole Size 150*150mm Rebar 4-10mm Highway Bridge Rebar Wire Mesh Welding Machine
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης με συρμάτινο πλέγμα οπλισμού |
|---|---|
| Πίεση συγκόλλησης: | Κύλινδρος αέρα |
| Διαμήκης τύπος καλωδίων: | Προ-κόψιμο |
Μηχανή συγκόλλησης σύρματος πλέγματος / συγκόλληση φράχτη
| Διάμετρος σύρματος: | 3-6 χιλιοστά |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE,ISO9001 |
| Χρώμα: | μπορεί να προσαρμοστεί |
Μετασχηματιστής 160kva Πνευματικό Διάτρηση Διάτρησης 50*200mm Διάτρηση Διάτρησης Διάτρησης
| Διάμετρος σύρματος: | 3-6 χιλιοστά |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE,ISO9001 |
| Χρώμα: | μπορεί να προσαρμοστεί |
Αεροδρόμιο Φράχτης σύρματος διάμετρος 3,7mm πλέγμα 50 * 200mm Wire Mesh συγκόλληση μηχανή
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης καλωδίων |
|---|---|
| Διαμήκη σύρμα: | Pre-cut |
| Εγκάρσιο σύρμα: | Pre-cut |
1.5*2.5m Σιδηροδρομικό φράχτη PLC Wire Mesh συγκόλληση μηχανή για 3D φράχτη πλέγμα
| Όνομα προϊόντος: | Μηχανή Συγκόλλησης Πλεγμάτων Σύρματος PLC |
|---|---|
| Διαμήκη σύρμα: | Pre-cut |
| Εγκάρσιο σύρμα: | Pre-cut |
Μετασχηματιστής 160 Kva Μηχανή κατασκευής σύρμας μήκους 45m
| Ονομασία προϊόντος: | μηχανή συγκόλλησης συρματόπλεγματος σε κυλίνδρους |
|---|---|
| Διάμετρος σύρματος: | 3-6mm |
| Βάρος: | 3300kg |
Μηχανή κατασκευής σύρματος για το πλέγμα με πλάτος πλέγματος 2,4m Μέγεθος τρύπας 100mm
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή κατασκευής συρματόπλεγματος |
|---|---|
| Πλάτος του πλέγματος: | 2400 χιλιοστά |
| Τύπος καλωδίων γραμμών: | Σίτιση καλωδίων σπειρών |

