Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
Μέγεθος 200*50mm μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων φρακτών 380volt 50HZ τρυπών
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος χαλύβδινων συρμάτων |
|---|---|
| Διάμετρος σύρματος: | 3-6mm |
| Βάρος: | 6500kg |
CE 4.08.0mm ακριβής έλεγχος μηχανών συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων φρακτών 415Volt
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 40-60 φορές/λεπτό |
Πλάτος 2.5m ικανότητας 160KVA μετασχηματιστών μηχανή συγκόλλησης σημείων πλέγματος καλωδίων
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης σημείων πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Μέγεθος τρύπας: | 50*50mm 100*100mm 150*150mm 200*200mm |
| Διάμετρο ματιών: | 1000mm.1200mm, 1500mm, 2000mm, 2500mm |
30mm σιδήρου υψηλή αποδοτικότητα μηχανών 7-9kw/h επιτροπής πλέγματος καλωδίων πιάτων ενωμένη στενά πλέγμα
| Ονομασία προϊόντος: | Ενωμένη στενά μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Μέγεθος τρύπας: | 50*50mm 100*100mm 150*150mm 200*200mm |
| Διάμετρο ματιών: | 1000mm.1200mm, 1500mm, 2000mm, 2500mm |
Μηχανή συγκόλλησης συρματόπλεγματος για πλάτος 2,5 m
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης με συρμάτινο πλέγμα |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου: | 2.56.0mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | 2.5m |
30mm Σιδηροπίνακα Siemens Plc Διάτρηση μηχανής συγκόλλησης μεγέθους 100 * 100mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης με συρμάτινο πλέγμα |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου: | 3-6MM |
| Τετάρτη: | 220V/380V/415V/440V |
Μέγεθος τρύπας 150x150mm Wire Mesh συγκόλληση μηχανή ταχύτητα μετατροπέα
| Ονομασία προϊόντος: | Γραμμή παραγωγής συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου: | 3-6MM |
| Χρώμα: | Μπορεί να Προσαρμοστεί |
Πλc συγκολλημένο σύρμα για το ύψος 2,5m Brc λιβάδι φράχτη
| Ονομασία του προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης συρμάτων BRC |
|---|---|
| Διαμήκη τροφοδοσία με σύρμα: | Σύρμα πηνίου |
| Τροφοδοσία τύπου διασταυρούμενου καλωδίου: | Pre-cut |
Μετασχηματιστής 160kva 3mm Wire Mesh συγκόλληση μηχανή για το μέγεθος τρύπας 50 * 50mm
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης συρματόπλεγματος σε κυλίνδρους |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου: | 3-6MM |
| Τετάρτη: | 380V/440V/415V/220V |
2Μηχανές συγκόλλησης συρματόπλεγματος με υψηλή ακρίβεια
| Ποιότητα συγκόλλησης: | Υψηλή ποιότητα |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση συγκόλλησης: | Υψηλός αυτοματισμός |
| Κόστος συγκόλλησης: | Χαμηλότερο κόστος |

