Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
Πλέγμα 3mm κατασκευής μηχανή αλιείας με δίχτυα καλωδίων BRC 440V, αυτόματη μηχανή πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Βάρος: | 6500Kg |
Μηχανή πλέγματος καλωδίων 7.5KW 415V πλήρως αυτόματη ενωμένη στενά
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Πλάτος 2.4m ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων που κάνει το μήκος 45m ρόλων μηχανών την κατασκευή στεγών
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE |
Μέγεθος 100*100mm μηχανή 5.5kw μηχανών συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων πλήρως αυτόματη
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης με συρμάτινο πλέγμα |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Ταχύτητα 65 φορές/ελάχιστη μηχανή 18kw Cnc μηχανών συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης με συρμάτινο πλέγμα |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 612mm |
| Πλάτος της επιτροπής πλέγματος: | 2500mm |
Rebar διάμετρος 612mm παραγωγή μηχανών συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων 3 τόνοι ανά ώρα
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης με συρμάτινο πλέγμα |
|---|---|
| Τύπος μηχανών: | Μηχανικός |
| Εκτιμημένη ικανότητα: | 160KVA*12PCS |
Μήκος 3m προ κομμένο χάλυβα πλέγματος συγκόλλησης φορτίο χοανών καλωδίων μηχανών διαγώνιο 1 τόνος
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος καλωδίων γραμμών: | Προ-ισιώστε και pre-cut |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Προ-ισιώστε και pre-cut |
Πλάτος 1200mm χάλυβα ενωμένο στενά οθόνη επαφής πλέγμα που κατασκευάζει τη μηχανή την κύρια μηχανή 4.0kw
| Όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά μηχανή συγκόλλησης πλέγματος χάλυβα |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
Διάμετρος 1.53.0mm διάστημα 75mm μηχανών συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων δύναμης τούβλου στρεβλώσεων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος δύναμης τούβλου |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 1.53.0mm |
| Διάστημα καλωδίων στρεβλώσεων: | 75mm, 115mm, 165mm |
Τρύπα 25x25mm πλάτος 1.2m οξυγονοκολλητών πλέγματος καλωδίων για το κλουβί κοτόπουλου
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 1.22.8mm |
| Διαμήκες διάστημα καλωδίων: | Λ. 25.4mm |

