Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
6Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος οθόνης 0,0 mm Υψηλή σταθερότητα και υψηλή ταχύτητα
| Ευελιξία συγκόλλησης: | Υψηλή ευελιξία |
|---|---|
| Αποδοτικότητα συγκόλλησης: | Υψηλή αποδοτικότητα |
| Αυτοματοποίηση συγκόλλησης: | Υψηλός αυτοματισμός |
Διάμετρος 2m 50-200mm Μηχανές συγκόλλησης συρματόπλεγματος αυτοματοποιημένες
| Τύπος: | Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάρκεια συγκόλλησης: | Υψηλή διάρκεια |
| Κόστος συγκόλλησης: | Χαμηλότερο κόστος |
Μηχανή κατασκευής συγκολλημένου σύρματος για χάλυβα 50-200 mm
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | Υψηλή ταχύτητα |
|---|---|
| Τύπος: | Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
| Δύναμη συγκόλλησης: | Υψηλή δύναμη |
Υψηλής ταχύτητας μηχανές συγκόλλησης καλωδίου 2,5 mm υψηλή αντοχή και ευελιξία
| Ευελιξία συγκόλλησης: | Υψηλή ευελιξία |
|---|---|
| Ποιότητα συγκόλλησης: | Υψηλή ποιότητα |
| μέθοδος συγκόλλησης: | Συγκόλληση σημείων |
Άνοιγμα 50mm πλάτος 2m μηχανών συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων κατασκευής
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων κατασκευής |
|---|---|
| Διαμήκης τύπος καλωδίων: | Σίτιση καλωδίων σπειρών |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Προ-ευθύς και pre-cut |
Η τρύπα φρακτών οικοδόμησης ταξινομεί τη μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων 50x200mm CNC
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης με συρμάτινο πλέγμα |
|---|---|
| Διαμήκης τύπος καλωδίων: | Σίτιση καλωδίων σπειρών |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Προ-ευθύς και pre-cut |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων φρακτών ασφαλείας 36mm διάμετρος
| Όνομα προϊόντων: | Γραμμή παραγωγής συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
Μέγεθος 1.63.0mm CE έλεγχος PLC μηχανών συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων δύναμης τούβλου
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων δύναμης τούβλου |
|---|---|
| Διαμήκης τύπος καλωδίων: | Σίτιση καλωδίων σπειρών |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Pre-cut |
Μέγεθος πλέγματος 75mm υψηλή αποδοτικότητα μηχανών συγκόλλησης πλέγματος δύναμης τούβλου ενίσχυσης τοίχων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος δύναμης τούβλου |
|---|---|
| Διαμήκης τύπος καλωδίων: | Σίτιση καλωδίων σπειρών |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Pre-cut |
Μήκος 20m μέγεθος 115mm σπειρών αποταμίευση δύναμης μηχανών συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων δύναμης τούβλου 4.0kw
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος δύναμης τούβλου |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 1.63.0mm |
| Μέγεθος πλέγματος: | 75mm, 115mm, 230mm |

