Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
Μηχανή πλέγματος με συγκολλημένο σύρμα για διάμετρο 3 mm
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου: | 3-6MM |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 50-75 φορές/λ. |
πλάτος 2m συγκολλημένο πλέγμα φράχτη μηχανή συγκόλλησης για το διάστημα διασταυρούμενου σύρματος 50-200mm
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Τροχαία προστασία 50 * 200mm αυτόματη συγκολλημένη μηχανή σύρματος για 3d φράχτη
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| μέθοδος συγκόλλησης: | Με συγκόλληση αντίστασης |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 75 φορές ανά λεπτό |
Μετασχηματιστής 160kva Φράχτης Διάφρασης Διάφρασης Διάφρασης 2,5m
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| μέθοδος συγκόλλησης: | Με συγκόλληση αντίστασης |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 75 φορές ανά λεπτό |
Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας Διάφραξη ζυθοποιού 2m
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
| Υλικό: | Καλώδιο σιδήρου |
3-6mm Φράχτης Φρουρός Φράχτης Διάφραγμα Επεξεργαστή συγκόλλησης Cross Wire Space 50-200mm Plc
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
|---|---|
| Τετάρτη: | 380V/50HZ/Customized |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 50-75 φορές/λ. |
Μέγεθος τρύπας 50*200mm Μηχανή συγκόλλησης σιδηροδρομικών πλέκων
| Ονομασία προϊόντος: | Εξοπλισμός συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.56mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 50-75 φορές/λ. |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος για πλάτος 2m
| Ονομασία προϊόντος: | Γραμμή παραγωγής συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.56mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 50-75 φορές/λ. |
Μέγεθος 1.8*2.2m μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών 200A φρακτών φρουράς σιδηροδρόμων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.06.0mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 50-75 φορές/λ. |
5.5kw διαγώνια χειρωνακτική τροφή μηχανών συγκόλλησης πλέγματος φρακτών καλωδίων διαστημική 50200mm
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 40-60 φορές/λεπτό |

