Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ 440v wire mesh spot welding machine ] αγώνας 37 προϊόντα.
Ταχύτητα 120 φορές / min συγκολλημένη μηχανή σύρματος για πλάτος 5 ft αναπαραγωγικό δίχτυ
| Ονομασία προϊόντος: | Ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 60--120 φορές ανά λεπτό |
| πλάτος πλέγματος: | Μαξ. Μαξ.10,2-2,5 μέτρα |
Μήκος 600mm διάμετρος 2.5mm αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων PLC
| Όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά γραμμή παραγωγής επιτροπής πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| διάμετρος καλωδίων: | 2.5mm4mm |
| Πιστοποίηση: | CE |
Εθνική οδός 12mm πλάτος 3m πλέγματος μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης πνευματική
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 6-12 mm |
| Τάση: | 380V/220V/415V/440V |
75 μηχανή επιτροπής φρακτών υψηλών σημείων 220V χρονικών σερβο μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Τάση: | 220v/380v/415v/440v |
Μηχανή πλέγματος ενίσχυσης διακοπτών Σνάιντερ για την κατασκευή γεφυρών
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας εγκαταστάσεις συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Τάση: | 380V/220V/415V/440V |
Διάμετρος 1.5mm Cnc κλουβιών κουνελιών πλέγμα συγκόλλησης που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
125KVA κλουβί καλωδίων που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE |

