Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ 440v wire mesh spot welding machine ] αγώνας 37 προϊόντα.
Μηχανή συγκόλλησης υδρόψυξης 8mm ημι αυτόματη, μηχανή συγκόλλησης σημείων πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, την ανάθεση και την κατάρτιση |
| Χρήση: | συγκόλληση κιγκλιδωμάτων χάλυβα |
Ο σταυρός έκοψε προ τη μηχανή συγκόλλησης σημείων πλέγματος καλωδίων 2500D 5.5KW
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
CE 4.08.0mm ακριβής έλεγχος μηχανών συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων φρακτών 415Volt
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 40-60 φορές/λεπτό |
Πλάτος 2.5m PLC της Panasonic Rebar μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | Rebar γραμμή παραγωγής επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Τάση: | 380V/220V/415V/440V |
Διευθετήσιμο μήκος 12m μεγέθους πλέγματος Rebar μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | Rebar γραμμή παραγωγής επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Τάση: | 380V/220V/415V/440V |
Αυτοκίνητο που ταΐζει τη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής 200mm
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Τάση: | 380V/440V/415V/220V |
Τρισδιάστατο 10.5T 3000mm πλέγμα καλωδίων οθόνης αφής που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Τάση: | 220v/380v/415v/440v |
Εκτιμημένη ικανότητα 150kva μηχανών συγκόλλησης πλέγματος συγκεκριμένων πεζοδρομίων ενισχύοντας
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Τάση: | 380V/220V/415V/440V |
Πλέγμα 3mm κατασκευής μηχανή αλιείας με δίχτυα καλωδίων BRC 440V, αυτόματη μηχανή πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Βάρος: | 6500Kg |
Το μέγεθος τρυπών ρυθμίζει το πλήρες αυτόματο κλουβί κοτόπουλου μηχανών συγκόλλησης πλέγματος 415v
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Χρώμα: | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |

