Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ ce fully automatic chain link fence machine ] αγώνας 13 προϊόντα.
Μηχανή φρακτών λιβαδιών CE 2m οθόνης αφής 440V, φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση: | 220v/380v/415v/440v |
Τραβηγμένο στο κρύο πλέγμα συνδέσεων αλυσίδων του ISO 9001 380V που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 24mm |
| Βάρος: | 1800KG |
Ντυμένο PVC καλώδιο πλέγματος διαμαντιών που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Ενιαίο πλέγμα διαμαντιών καλωδίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 1.34.0mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 3000mm |

