Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ ce fully automatic chain link fence machine ] αγώνας 13 προϊόντα.
3.8kw πλέγμα διαμαντιών που κατασκευάζει τη μηχανή, πλήρως αυτόματη μηχανή φρακτών συνδέσεων αλυσίδων
| Όνομα προϊόντων: | Ενιαίο πλέγμα διαμαντιών καλωδίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 1.34.0mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 3000mm |
Περιφράζοντας μηχανή συνδέσεων αλυσίδων γήπεδο μπάσκετ πλήρως αυτόματη
| Όνομα προϊόντων: | φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Πάχος του καλωδίου: | 2.04.5mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 4m |
περιφράζοντας μηχανή συνδέσεων αλυσίδων 4mm πλήρως αυτόματη, υφαίνοντας μηχανή φρακτών συνδέσεων αλυσίδων
| Όνομα προϊόντων: | υφαίνοντας μηχανή φρακτών συνδέσεων αλυσίδων |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, την τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, την |
| Διάμετρος καλωδίων: | 2mm - 4mm |
Σερβο μηχανή 4000mm CE ISO υφαίνοντας μηχανή συνδέσεων αλυσίδων
| Όνομα προϊόντων: | φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 24mm |
| Βάρος: | 2000KGS |
Διπλός φράκτης συνδέσεων αλυσίδων καλωδίων οθόνης αφής που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή |
| Σερβο μηχανή: | 5.5KW |
Πλάτος 3m μέγεθος 50mm πλέγματος τρυπών διπλή μηχανή κατασκευής συνδέσεων αλυσίδων καλωδίων 380v
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή φρακτών συνδέσεων αλυσίδων |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Διάμετρος καλωδίων: | 24mm |
Στριμμένος φράκτης συνδέσεων αλυσίδων παιδικών χαρών ακρών μηχανών 5.5kw που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή φρακτών συνδέσεων αλυσίδων |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Διάμετρος καλωδίων: | 24mm |
3,8 γαλβανισμένος KW φράκτης συνδέσεων αλυσίδων PVC καλωδίων που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Βάρος: | 1500KG |
| Τάση: | 380V/50HZ/Customized |
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων PLC 3000mm που κατασκευάζει τη μηχανή, καλώδιο πλέγματος διαμαντιών που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Πλέγμα καλωδίων διαμαντιών που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Πρώτη ύλη: | γαλβανισμένο καλώδιο και ντυμένο PVC καλώδιο |
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
Υφαίνοντας μηχανή συνδέσεων αλυσίδων λιβαδιών 220V για τα ζώα
| Όνομα προϊόντων: | σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Βάρος: | 9.5T |

