Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ automatic wire mesh welding machine plc ] αγώνας 269 προϊόντα.
Ο χωριστός έλεγχος αντι αναρριχείται στο φράκτη καλωδίων 6m κατασκευάζοντας τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.0-6.0 χιλ. |
| Πλάτος πλέγματος: | Max 3200mm |
Μηχανή πλέγματος ενίσχυσης διακοπτών Σνάιντερ για την κατασκευή γεφυρών
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας εγκαταστάσεις συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Τάση: | 380V/220V/415V/440V |
Διάμετρος 36mm πλάτος 2.5m καλωδίων πλέγματος οξυγονοκολλητής πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| διάστημα καλωδίων γραμμών: | 50250MM |
| Διαγώνιο διάστημα καλωδίων: | 50300mm |
Πλέγμα κοτόπουλου CE 2500mm προ κομμένο 6mm που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πλάτος πλέγματος: | Max 2500mm |
Διάμετρος 36mm καλωδίων οξυγονοκολλητής πλέγματος καλωδίων κύριων μηχανών 7.5kw
| Όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά μηχανή συγκόλλησης φρακτών πλέγματος |
|---|---|
| διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
3.8kw πλέγμα διαμαντιών που κατασκευάζει τη μηχανή, πλήρως αυτόματη μηχανή φρακτών συνδέσεων αλυσίδων
| Όνομα προϊόντων: | Ενιαίο πλέγμα διαμαντιών καλωδίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 1.34.0mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 3000mm |
Μηχανή πλέγματος καλωδίων σερβο μηχανών 1.5T 3000mm ενωμένη στενά
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 49mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 3000mm |
75 μηχανή επιτροπής φρακτών υψηλών σημείων 220V χρονικών σερβο μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Τάση: | 220v/380v/415v/440v |
Thyristor 150mm σύγχρονη μηχανή πλέγματος 2.3m ενίσχυσης
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Τάση: | 380v/220v/415v/440v |
Μηχανή επιτροπής φρακτών κυλίνδρων αέρα
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.06.0mm |
| Πλάτος πλέγματος: | Μέγιστο 2500mm |

