Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ automatic wire mesh welding machine plc ] αγώνας 269 προϊόντα.
20 σταθερή γραμμές μηχανή φρακτών κόμβων
| Όνομα προϊόντων: | σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Βάρος: | 8000KG |
Σταθερό CE μέγεθος 22.8mm σερβο μηχανή 7.5kw καλωδίων παραμονής μηχανών φρακτών ελαφιών κόμβων
| Όνομα προϊόντων: | Σταθερή μηχανή φρακτών ελαφιών κόμβων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματος |
σταθερό βάρος μηχανών φρακτών κόμβων 2.4mm ελάφια 8 τόνοι πλάτους 2440mm
| Βάρος: | 8000 κιλά |
|---|---|
| Τύπος: | Σταθερή μηχανή φρακτών λιβαδιών κόμβων |
| Όνομα προϊόντων: | Σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων |
Υφαίνοντας μηχανή συνδέσεων αλυσίδων λιβαδιών 220V για τα ζώα
| Όνομα προϊόντων: | σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Βάρος: | 9.5T |
Μήκος 200m πλέγματος σταθερό μέγεθος τρυπών μηχανών φρακτών βοοειδών κόμβων 3 ίντσες
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή φράχτης βοοειδών με σταθερό κόμβο |
|---|---|
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματο |
| Πλάτος του πλέγματος: | 1442mm 1880mm 2000mm 2400mm |
Μηχανή φρακτών λιβαδιών CE 2m οθόνης αφής 440V, φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση: | 220v/380v/415v/440v |
Μέγεθος 2.6mm σταθερή ελάφια εκτατή δύναμη 850n καλωδίων μηχανών φρακτών κόμβων
| Όνομα προϊόντων: | Σταθερή μηχανή φρακτών ελαφιών κόμβων |
|---|---|
| Βάρος: | 7770kg |
| Ταχύτητα: | 30row/min |
Cold-rolled μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων Q195 Q235 PLC
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων |
|---|---|
| Τεχνολογία ελέγχου: | Μεταβλητή συχνότητα |
| διάμετρος καλωδίων κολπίσκων: | 14mm |
180meters ανά ελάχιστη μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων, κάθετη μηχανή σχεδίων καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων |
|---|---|
| Τεχνολογία ελέγχου: | Μεταβλητή συχνότητα |
| διάμετρος καλωδίων κολπίσκων: | 12mm |

