Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ automatic wire mesh welding machine plc ] αγώνας 269 προϊόντα.
Τρισδιάστατος 3000mm φράκτης καλωδίων ηλεκτροδίων 14PCS που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τάση: | 220v/380v/415v/440v |
Πιάτο 30mm σιδήρου πάχους οξυγονοκολλητής πλέγματος καλωδίων ενίσχυσης μηχανών 18kw
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Πάχος του πιάτου σιδήρου: | 30mm |
| Βάρος μηχανών: | 8500Kg |
Η Mitsubishi ισίωσε προ το πλέγμα συγκόλλησης 3m που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 656mm και 868mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2500mm |
Rebar μέγεθος 48mm σύστημα υδρόψυξης μηχανών συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Χρήση: | πλέγμα χάλυβα συγκόλλησης |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 40-70 φορές/λ. |
Gwc-2500B σερβο μηχανή 3m φράκτης καλωδίων που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 40-60 φορές/λεπτό |
Rebar CE 15KW 2400mm οθόνης αφής μηχανή συγκόλλησης
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Πρώτη ύλη: | Παραμορφωμένος φραγμός γύρω από γαλβανισμένο το φραγμός καλώδιο |
| Πλάτος της επιτροπής πλέγματος: | 2400mm |
μηχανή συγκόλλησης ρόλων πλέγματος καλωδίων 30mm
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Πάχος του μεταλλικού πιάτου: | 25mm |
| Βάρος μηχανών: | 4.5T |
150kva στέγη 2400mm δύναμης μηχανή συγκόλλησης ρόλων πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Εργαζόμενος ανάγκης μηχανών: | Δύο άτομα |
| Σύστημα ελέγχου: | Εμπορικό σήμα PLC Panasonic |
Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος υδρόψυξης 7.5KW PLC
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Υλικό: | Ραβδωτός φραγμός χάλυβα, χαμηλό χαλύβδινο σύρμα carnon, γαλβανισμένο καλώδιο. |
| Κόστος εργασίας: | Δύο άτομα |
Σπείρα CE που ταΐζει τη μηχανή συγκόλλησης ρόλων πλέγματος καλωδίων 100m
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Πάχος του μεταλλικού πιάτου: | 30mm |
| Βάρος μηχανών: | 4.5T |

