Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ automatic wire mesh welding machine plc ] αγώνας 269 προϊόντα.
Σταθερό διάστημα 75mm καλωδίων παραμονής μηχανών περίφραξης πλέγματος καλωδίων σερβο μηχανών κόμβων
| Όνομα προϊόντων: | Σταθερός φράκτης κόμβων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματος |
| Λειτουργία: | Σταθερός |
Πλc συγκολλημένο σύρμα για το ύψος 2,5m Brc λιβάδι φράχτη
| Ονομασία του προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης συρμάτων BRC |
|---|---|
| Διαμήκη τροφοδοσία με σύρμα: | Σύρμα πηνίου |
| Τροφοδοσία τύπου διασταυρούμενου καλωδίου: | Pre-cut |
Κόκκινος έλεγχος PLC ζωγραφικής από τη μηχανή κατασκευής πλέγματος συγκόλλησης οθόνης αφής
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Ολοκληρωμένο προϊόν: | Στο πλέγμα ρόλων |
| Μήκος πλέγματος ρόλων: | 60m |
220V πλέγμα συγκόλλησης του ISO 9001 προ κομμένο 0.9m που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 48mm |
| Πιστοποίηση: | CE,ISO9001 |
Δυνατότητα 30T Μέγεθος τρύπας 150mm σιδηροδρομική μηχανή συγκόλλησης
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος από σίδηρο |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Εφαρμογή και κατάρτιση, τεχνική υποστήριξη με βίντεο |
| Διάμετρος σύρματος: | 512mm |
Προ ισιώνοντας το ρόλο 5mm φράκτης πλέγματος καλωδίων που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Μέθοδος πλέγματος σχεδίων: | Πλέγμα μηχανικών σχεδίων |
| Πλάτος του πλέγματος: | 1200mm 1500mm 2000mm 2500mm |
Μηχανή πλέγματος με συγκολλημένο σύρμα για διάμετρο 3 mm
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου: | 3-6MM |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 50-75 φορές/λ. |
Πλάτος 2500mm μέγεθος 50200mm τρυπών ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
CE 4.08.0mm ακριβής έλεγχος μηχανών συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων φρακτών 415Volt
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 40-60 φορές/λεπτό |
Ακριβής μηχανή πλέγματος καλωδίων 160KVA 7.5KW 3000mm ενωμένη στενά
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.06.0mm |
| Πλάτος πλέγματος: | Μέγιστο 3000mm |

