Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ automatic wire mesh welding machine plc ] αγώνας 269 προϊόντα.
Μπλε άσπρη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος PLC 2500mm ενισχυμένη
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 38mm ή 512mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | 2500mm |
125kva μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φραγμών χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά κατασκευή μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.06.0mm |
| Τάση: | 380V/440V/415V/220V |
Thyristor σύγχρονη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Τάση: | Σύμφωνα με την τάση των πελατών |
Λιγότερη εργασία 2500mm μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών 7.5KW
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Χρησιμοποιημένος στο σιδηρόδρομο, εθνική οδός, αερολιμένας, προστασία λιμένων. |
| Πλάτος του πλέγματος: | 2500mm (τυποποιημένο πλάτος πλέγματος) |
Σερβο μηχανή 6mm CE μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
| Όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά κατασκευή μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.06.0mm |
| Τάση: | 380V/440V/415V/220V |
Η γέφυρα που χτίζει τον πνευματικό γάντζο σύρει Rebar τη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Ονομασία προϊόντος: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος σύρματος: | 4-8mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | 2500 χιλιοστά |
Σερβο μηχανή 36mm PLC Siemens πλήρης αυτόματος μηχανών 7.5kw επιτροπής πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Γραμμή παραγωγής επιτροπής πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, την τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, τη σ |
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας Διάφραξη ζυθοποιού 2m
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
| Υλικό: | Καλώδιο σιδήρου |
CNC Σνάιντερ διακόπτης 6mm μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Κύλινδροι 50mm αέρα SMC μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη συντήρηση τομέων και την υπηρεσία επ |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |

