Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ automatic wire mesh welding machine plc ] αγώνας 269 προϊόντα.
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων 80m
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.46.0mm |
| Πλάτος πλέγματος συγκόλλησης: | 2400mm |
Τρύπα 50200mm μήκος 3m PLC της Panasonic μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη συντήρηση τομέων και την υπηρεσία επ |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Η τρύπα 12.7x76.2mm δεσμοφύλακας 358 αντι αναρριχείται στη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 40-60 φορές/λεπτό |
Παραμορφωμένος φραγμός 48mm ελαφριά μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης καθήκοντος 10kw/H χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, την ανάθεση και εκπαιδευτικός, την τηλε |
| Διάμετρος καλωδίων: | 48mm |
5.5kw διαγώνια χειρωνακτική τροφή μηχανών συγκόλλησης πλέγματος φρακτών καλωδίων διαστημική 50200mm
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 40-60 φορές/λεπτό |
Σερβο μηχανή 2500mm σπειρών μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Τάση: | 380V/440V/415V/220V |
| Χρήση: | Πλέγματα φρακτών συγκόλλησης |
40 φορές φραγμός 3300mm χάλυβα μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 612mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | Από 1000mm σε 3300mm |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών κήπων 160KVA αριθμητικού ελέγχου
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 656mm και 868mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2500mm |
Η τρύπα φρακτών οικοδόμησης ταξινομεί τη μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων 50x200mm CNC
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης με συρμάτινο πλέγμα |
|---|---|
| Διαμήκης τύπος καλωδίων: | Σίτιση καλωδίων σπειρών |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Προ-ευθύς και pre-cut |
Εύκαμπτη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης κρύου κυλίσματος 380V
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Μέγεθος πλέγματος: | 100*100mm-300mm*300mm (διευθετήσιμος) |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, την ανάθεση και την κατάρτιση |

