Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ automatic wire mesh welding machine plc ] αγώνας 269 προϊόντα.
πιάτο 2000mm σιδήρου 25mm μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Ηλεκτρόδιο συγκόλλησης: | Υδρόψυξη |
| Ανώτερο μέγεθος ηλεκτροδίων συγκόλλησης: | 20*120mm |
Υλικό μέγεθος 10*10cm τρυπών CuCrZr ενισχυμένο PLC της Panasonic μηχανών συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά ενισχυμένη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση: | Σύμφωνα με την τάση των πελατών |
Gwc-3000A μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης SCR 3000mm PLC
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Τάση: | 380v/220v/415v/440v |
Thyristor σύγχρονη Rebar μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Πλάτος της επιτροπής πλέγματος: | 2500mm, 3000mm, 3300mm |
| Μέγεθος πλέγματος: | Από 100*100mm σε 300*300mm |
Πλέγμα καλωδίων φρακτών 415V αερολιμένων οθόνης αφής που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη συντήρηση τομέων και την υπηρεσία επ |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Βίλα υδρόψυξης 30 φορές μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών, φράκτης που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης 2.5m
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Πάχος του καλωδίου: | 3.06.0mm |
| Πλάτος πλέγματος συγκόλλησης: | Μέγιστο 2500mm |
Πνευματική μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών σερβο μηχανών καμπυλών συγκόλλησης τρισδιάστατη ιδιαίτερα αυτόματη
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
Εθνική οδός 12mm πλάτος 3m πλέγματος μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης πνευματική
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 6-12 mm |
| Τάση: | 380V/220V/415V/440V |
Αυτόματη μειωμένη 1200mm μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φραγμών χάλυβα PLC
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, εγκατάσταση τομέων, τηλεοπτική τεχνική |
| Τάση: | 380V/440V/415V/220V |

