Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ automatic wire mesh welding machine plc ] αγώνας 269 προϊόντα.
Μηχανή πλέγματος καλωδίων 7.5KW 415V πλήρως αυτόματη ενωμένη στενά
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης σερβο μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm ή 48mm |
| Πλάτος πλέγματος: | Max 3000mm |
50HZ CNC μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών PLC AC380V
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | PLC+Touch οθόνη, PLC της Panasonic |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
φράκτης κυλίνδρων 160KVA αέρα 3000mm που κατασκευάζει τη μηχανή, αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE |
Διαγώνιο φορτίο 300mm χοανών καλωδίων Rebar μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Μορφή καλωδίων γραμμών: | Καλώδιο που κουλουριάζει την τροφή αυτόματη |
| διαγώνιο καλώδιο: | Προ-ισιώστε και pre-cut |
CNC 2.5mm οδοποιίας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | PLC και οθόνη αφής |
| Διακόπτης ελέγχου: | Σνάιντερ Γαλλία |
Το μήκος 6m πλέγματος αναποδογυρίζει τη γρήγορη ταχύτητα μηχανών συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης με συρμάτινο πλέγμα |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2m |
CE 75 φορές ανά ελάχιστη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών 6mm
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος καλωδίων γραμμών: | Προ-ισιώστε και pre-cut που τίθεται στη συσκευή χοανών |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Προ-ισιώστε και pre-cut αυτόματη τροφή με να περπατήσει τη μηχανή |
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων καλωδίων GWCD 2500D σπειρών 6mm
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | PLC και οθόνη αφής |
| Διακόπτης ελέγχου: | Σνάιντερ Γαλλία |
Ημι αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης άξονα 7.5KW 4mm
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Πιστοποίηση: | CE |

