Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ automatic wire mesh welding machine plc ] αγώνας 269 προϊόντα.
Μήκος 20m μέγεθος 115mm σπειρών αποταμίευση δύναμης μηχανών συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων δύναμης τούβλου 4.0kw
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος δύναμης τούβλου |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 1.63.0mm |
| Μέγεθος πλέγματος: | 75mm, 115mm, 230mm |
Διάμετρος 1.53.0mm διάστημα 75mm μηχανών συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων δύναμης τούβλου στρεβλώσεων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος δύναμης τούβλου |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 1.53.0mm |
| Διάστημα καλωδίων στρεβλώσεων: | 75mm, 115mm, 165mm |
Μέγεθος τρύπας 150x150mm Wire Mesh συγκόλληση μηχανή ταχύτητα μετατροπέα
| Ονομασία προϊόντος: | Γραμμή παραγωγής συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου: | 3-6MM |
| Χρώμα: | Μπορεί να Προσαρμοστεί |
Μέγεθος τρύπας 50*200mm Μηχανή συγκόλλησης σιδηροδρομικών πλέκων
| Ονομασία προϊόντος: | Εξοπλισμός συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.56mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 50-75 φορές/λ. |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος για πλάτος 2m
| Ονομασία προϊόντος: | Γραμμή παραγωγής συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.56mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 50-75 φορές/λ. |
Το μήκος 30m ρόλων μεταβλητή συχνότητα μηχανών συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων ρυθμίζει την ταχύτητα
| Όνομα προϊόντων: | Μηχάνημα συγκολλημένου συρμάτινου πλέγματος |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, εγκατάστ |
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.56mm |
Ταχύτητα 65 φορές/ελάχιστη μηχανή 18kw Cnc μηχανών συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης με συρμάτινο πλέγμα |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 612mm |
| Πλάτος της επιτροπής πλέγματος: | 2500mm |
30mm Σιδηροπίνακα Siemens Plc Διάτρηση μηχανής συγκόλλησης μεγέθους 100 * 100mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης με συρμάτινο πλέγμα |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου: | 3-6MM |
| Τετάρτη: | 220V/380V/415V/440V |
Μέγεθος 150*150mm τρυπών υψηλή αποδοτικότητα μηχανών οξυγονοκολλητών πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Γραμμή παραγωγής συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διαμήκης τύπος καλωδίων: | Σίτιση καλωδίων σπειρών |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Pre-cut |
Πλάτος 2.4m ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων που κάνει το μήκος 45m ρόλων μηχανών την κατασκευή στεγών
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE |

