Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ automatic wire mesh welding machine plc ] αγώνας 269 προϊόντα.
Rebar διάμετρος 612mm παραγωγή μηχανών συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων 3 τόνοι ανά ώρα
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης με συρμάτινο πλέγμα |
|---|---|
| Τύπος μηχανών: | Μηχανικός |
| Εκτιμημένη ικανότητα: | 160KVA*12PCS |
Μέγεθος 100*100mm μηχανή 5.5kw μηχανών συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων πλήρως αυτόματη
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης με συρμάτινο πλέγμα |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Πλάτος 2m τρύπα 50mm μήκος 80m μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.56mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2m |
Πλάτος 2.5m πλέγματος τραβήγματος σερβο μηχανών μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων για το χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος χαλύβδινων συρμάτων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Μέγεθος 200*50mm μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων φρακτών 380volt 50HZ τρυπών
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος χαλύβδινων συρμάτων |
|---|---|
| Διάμετρος σύρματος: | 3-6mm |
| Βάρος: | 6500kg |
Οθόνη αφής 30 φορές 868mm μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 656mm και 868mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2500mm (τυποποιημένο πλάτος πλέγματος) |
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων φρακτών εθνικών οδών ταχύτητας 65t/Min 5.5kw
| Όνομα προϊόντων: | Γραμμή παραγωγής συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διαμήκης τύπος καλωδίων: | Σίτιση καλωδίων σπειρών |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Pre-cut |
Καλώδιο 8mm PLC μηχανών συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης μηχανών 11kw ελεγχόμενο
| Ονομασία προϊόντος: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος σύρματος: | 4.08.0mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | 2500 χιλιοστά |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης υδρόψυξης 2500mm CE
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.56.0mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2500mm |
Μετασχηματιστής 160kva Φράχτης Διάφρασης Διάφρασης Διάφρασης 2,5m
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| μέθοδος συγκόλλησης: | Με συγκόλληση αντίστασης |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 75 φορές ανά λεπτό |

