Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ automatic wire mesh welding machine plc ] αγώνας 269 προϊόντα.
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης PLC 5.5KW
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Ηλεκτρόδιο συγκόλλησης: | Υδρόψυξη |
| Ανώτερο μέγεθος ηλεκτροδίων συγκόλλησης: | 20*120mm |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής ρόλων GWCD 2500 επιτροπής
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Ολοκληρωμένο προϊόν: | Πλέγμα ρόλων και επιτροπή πλέγματος |
| Μήκος πλέγματος ρόλων: | Μέγιστο 80m |
Πνευματική γάντζων τραβήγματος μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φραγμών χάλυβα PLC ραβδωτή
| Όνομα προϊόντων: | Ραβδωτή μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φραγμών χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Εκτιμημένο PLC καλωδίων σπειρών μηχανών συγκόλλησης πλέγματος ρόλων ικανότητας 160kva που ενώνεται στενά
| Όνομα προϊόντων: | Συγκολλημένη μηχανή συγκόλλησης με πλέγμα ρολού |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Μέγεθος 150*150mm τρυπών μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης PLC για το φραγμό χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχυμένη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φραγμών χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος ράβδου χάλυβα: | 5.012.0mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | 2500mm |
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης ματιών 6m
| Ονομασία προϊόντος: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φραγμών χάλυβα |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Εφαρμογή και κατάρτιση, τεχνική υποστήριξη με βίντεο |
| Διάμετρος σύρματος: | 512mm |
Τροχαία προστασία 50 * 200mm αυτόματη συγκολλημένη μηχανή σύρματος για 3d φράχτη
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| μέθοδος συγκόλλησης: | Με συγκόλληση αντίστασης |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 75 φορές ανά λεπτό |
Άνοιγμα 100x100mm μέγεθος 2x3m μηχανών συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής επιτροπής
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Χρήση: | Πλέγματα φρακτών συγκόλλησης |
| Βάρος: | 4.5 Τ |
Μεγέθους τρύπας κατασκευής γέφυρας 100 mm Ενεργοποιημένη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος από ελαστικό σίδηρο
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέκων από ενισχυμένο σίδηρο |
|---|---|
| Διάμετρος σύρματος: | 512mm |
| Τετάρτη: | 380V/220V/415V/440V |
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φραγμών χάλυβα ενίσχυσης γραμμών 12mm Dia
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φραγμών χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 6-12 mm |
| Τάση: | 380V/220V/415V/440V |

