Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ automatic wire mesh welding machine plc ] αγώνας 269 προϊόντα.
Διακόπτης 60PCS Σνάιντερ 70 μηχανές συγκόλλησης πλέγματος χρονικών καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE |
Χτίζοντας μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων σχεδίων 5.5kw σερβο μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Πάχος του πιάτου χάλυβα: | 25mm |
| Μετασχηματιστής συγκόλλησης: | 125KVA*6PCS |
Κατασκευής διαστημική 50200mm πλέγματος διαγώνια μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Πάχος του πιάτου σιδήρου: | 25mm |
| Υλικό του ηλεκτροδίου συγκόλλησης: | CuCrZr |
Ταχύτητα 80 φορές καλώδιο γραμμών από τις μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων σπειρών 4.0kw
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.55mm |
| Χρήση: | Κλουβί κοτόπουλου προϊόντων και κλουβί κοτόπουλου |
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων υδρόψυξης 12m, μηχανή κατασκευής πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 48mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | 2500mm (προσαρμοσμένος) |
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων σερβο μηχανών 7.5kw PLC, μηχανή πλέγματος καλωδίων ανοξείδωτου
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE |
Μηχανή συγκόλλησης συρματόπλεγματος για πλάτος 2,5 m
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης με συρμάτινο πλέγμα |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου: | 2.56.0mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | 2.5m |
Μετασχηματιστής 160kva 3mm Wire Mesh συγκόλληση μηχανή για το μέγεθος τρύπας 50 * 50mm
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης συρματόπλεγματος σε κυλίνδρους |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου: | 3-6MM |
| Τετάρτη: | 380V/440V/415V/220V |
Το μέγεθος τρυπών ρυθμίζει το πλήρες αυτόματο κλουβί κοτόπουλου μηχανών συγκόλλησης πλέγματος 415v
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Χρώμα: | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
Διαγώνιες μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων μηχανών 5.5kw καλωδίων διαστημικές 50300mm λιγότερο εργατικό δυναμικό
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE |

