Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ automatic wire mesh welding machine plc ] αγώνας 269 προϊόντα.
Άνοιγμα 100x100mm πλέγμα καλωδίων κατασκευής που κάνει το μήκος 3m πλέγματος μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Πλέγμα καλωδίων κατασκευής που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Κύρια μηχανή: | 5.5KW |
| Χρήση: | ενωμένο στενά φραγμός πλέγμα χάλυβα προϊόντων |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών εθνικών οδών μηχανών 5.5kw
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
Μηχανή κατασκευής σύρματος για το πλέγμα με πλάτος πλέγματος 2,4m Μέγεθος τρύπας 100mm
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή κατασκευής συρματόπλεγματος |
|---|---|
| Πλάτος του πλέγματος: | 2400 χιλιοστά |
| Τύπος καλωδίων γραμμών: | Σίτιση καλωδίων σπειρών |
Μήκος 6m πλέγματος ενωμένο στενά PLC της Panasonic μηχανών φρακτών πλέγματος καλωδίων ελεγχόμενο
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη συντήρηση τομέων και την υπηρεσία επ |
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.56mm |
Πλάτος 2m PLC ενισχύοντας πλέγματος συγκόλλησης τράβηγμα γάντζων μηχανών πνευματικό
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φραγμών χάλυβα |
|---|---|
| Τάση: | Σύμφωνα με την τάση των πελατών |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής καλωδίων 250A 6mm γαλβανισμένη
| Όνομα προϊόντων: | Χτίζοντας μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, εγκατάσταση τομέων, τηλεοπτική τεχνική |
| Τάση: | 380V/440V/415V/220V |
Αυτόματο PLC της Panasonic μηχανών συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης πτώσης
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας πλέγμα που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, που αναθέτουν και που εκπαιδεύουν, τηλε |
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
Διάμετρος τρύπας 2,1 m
| Ονομασία προϊόντος: | Ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 60--120 φορές ανά λεπτό |
| Διάμετρο ματιών: | Μαξ. Μαξ.10,2-2,5 μέτρα |
415V 440V αυτόματη μηχανή πλέγματος καλωδίων σίτισης ενωμένη στενά 75KVA
| Όνομα προϊόντων: | ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 0.452.6mm |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Πλέγμα 3mm κατασκευής μηχανή αλιείας με δίχτυα καλωδίων BRC 440V, αυτόματη μηχανή πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Βάρος: | 6500Kg |

