Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ automatic wire mesh welding machine plc ] αγώνας 269 προϊόντα.
Μετασχηματιστής 160 Kva Μηχανή κατασκευής σύρμας μήκους 45m
| Ονομασία προϊόντος: | μηχανή συγκόλλησης συρματόπλεγματος σε κυλίνδρους |
|---|---|
| Διάμετρος σύρματος: | 3-6mm |
| Βάρος: | 3300kg |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών αριθμητικού ελέγχου 4KW 40PCS
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE |
230mm Housetop που χτίζουν τη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων TEC
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.46.0mm |
| Πλάτος πλέγματος συγκόλλησης: | 2400mm |
Μήκος 3m προ κομμένο χάλυβα πλέγματος συγκόλλησης φορτίο χοανών καλωδίων μηχανών διαγώνιο 1 τόνος
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος καλωδίων γραμμών: | Προ-ισιώστε και pre-cut |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Προ-ισιώστε και pre-cut |
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής 2.5m
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση: | 380V/440V/415V/220V |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών κήπων GWC 2500C, περιφράζοντας μηχανή κατασκευής καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 656mm και 868mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2500mm (τυποποιημένο πλάτος πλέγματος) |
Το πλάτος 2.5m σερβο μηχανή ένωσε στενά τη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος Brc ρόλων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.55.0mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2500mm |
160KVA μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Τάση: | 380v/220v/415v/440v |
24PCS προ φορτίο 2500mm μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Τάση: | 380v/220v/415v/440v |
Διάμετρος 2.55.0mm καλωδίων μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων Brc
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.55.0mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2500mm |

