Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ automatic wire mesh welding machine plc ] αγώνας 269 προϊόντα.
Mitsubishi 65 φορές που ενισχύει τη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Πλάτος της επιτροπής πλέγματος: | Max 3300mm |
| Μέγεθος πλέγματος: | Από 100*100mm σε 300*300mm |
Διάμετρος 512mm επιτροπή 2.5m καλωδίων μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης τριφασική
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Τάση: | 380V 50Hz 3Phase/Customized |
Ενωμένο στενά μήκος 12m μηχανών επιτροπής πλέγματος καλωδίων γεφυρών PLC κατασκευή
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης με συρμάτινο πλέγμα |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Πλάτος της επιτροπής πλέγματος: | 2500mm |
CE 70 φορές 6mm ενισχυμένη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 612mm |
| Τάση: | 380v/220v/415v/440v |
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης 12mm
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 612mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | Από 1000mm σε 2500mm |
Μπλε άσπρη περιφράζοντας μηχανή πλέγματος καλωδίων κυλίνδρων 10KW αέρα
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τάση: | 220v/380v/415v/440v |
Σίδηρος 200mm CE μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών, αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τάση: | 220v/380v/415v/440v |
Τρισδιάστατο 10.5T 3000mm πλέγμα καλωδίων οθόνης αφής που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Τάση: | 220v/380v/415v/440v |
Διπλή 2500mm PLC μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών πάρκων
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη συντήρηση τομέων και την υπηρεσία επ |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Rebar οθόνης αφής GWC 2500D 15KW μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| μετασχηματιστής συγκόλλησης: | 200KVA (υδρόψυξη) |
| Υλικό ηλεκτροδίων χαλκού συγκόλλησης: | Χαλκός ζιρκονίου χρωμίου |

