Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ automatic wire mesh welding machine plc ] αγώνας 269 προϊόντα.
CNC ανακύκλωσης λιγότερη εργασία 6mm μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE, ISO 9001-2008 |
0.3MPa πνευματική Rebar 3000mm μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης CE GWC 3000B 12mm
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής τροφών 4.8T 2500mm σπειρών
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Μορφή καλωδίων γραμμών: | Καλώδιο που κουλουριάζει την τροφή αυτόματη |
| διαγώνιο καλώδιο: | Προ-ισιώστε και pre-cut |
Μέγεθος πλέγματος 75mm υψηλή αποδοτικότητα μηχανών συγκόλλησης πλέγματος δύναμης τούβλου ενίσχυσης τοίχων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος δύναμης τούβλου |
|---|---|
| Διαμήκης τύπος καλωδίων: | Σίτιση καλωδίων σπειρών |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Pre-cut |
Αυτόματο τροφοδοτικό σύρμα πλάτος ματιού 2,5m ενισχυτικό ματιό συγκόλληση μηχανή
| Ονομασία προϊόντος: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος σύρματος: | 512mm |
| Τετάρτη: | 380V/220V/415V/440V |
Προ οδός ταχείας κυκλοφορίας 200mm περικοπών μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 40-60 φορές/λεπτό |
Προ περικοπή Mitsubishi 1.2m ενισχυμένη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά κατασκευή μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.06.0mm |
| Τάση: | 380V/440V/415V/220V |
Μήκος 12m πλέγματος συγκεκριμένη ενισχυμένη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος PLC της Panasonic
| Ονομασία προϊόντος: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Τετάρτη: | 380V/220V/415V/440V |
2500mm μηχανή συγκόλλησης πλέγματος PLC 5mm ενισχυμένη
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Τάση: | 380v/220v/415v/440v |

