Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ automatic wire mesh welding machine plc ] αγώνας 269 προϊόντα.
Η κύρια μηχανή 5.5kw έκοψε προ τη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων 100m
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Μήκος πλέγματος τυλίγματος: | 10100m |
| Άνεμος μηχανή μηχανών πλέγματος: | 2.2Kw |
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φραγμών ενίσχυσης κατασκευής εθνικών οδών 4mm
| Ονομασία προϊόντος: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος φραγμών: | 4-8mm |
| Σύστημα ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών CE χαλύβδινων συρμάτων 50x200mm
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διαγώνιο διάστημα καλωδίων: | 50200mm |
| Χρώμα: | Μπλε ή προσαρμοσμένος |
Οθόνη αφής 45-65 φορές/ελάχιστη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Πάχος του πιάτου σιδήρου: | 30mm |
| Βάρος μηχανών: | 8500Kg |
Μέγεθος 50*200mm τρισδιάστατη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών αντι μέρους 380Volt τρυπών
| Όνομα προϊόντων: | τρισδιάστατη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη συντήρηση τομέων και την υπηρεσία επ |
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.56mm |
πλάτος 2m συγκολλημένο πλέγμα φράχτη μηχανή συγκόλλησης για το διάστημα διασταυρούμενου σύρματος 50-200mm
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Διάμετρος πλέγματος 3m Διάμετρος πλέγματος 6m Δρόμος PLC Ενίσχυση πλέγματος μηχανή συγκόλλησης
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης με ενισχυμένο πλέγμα |
|---|---|
| Διάμετρος σύρματος: | 512mm |
| Τετάρτη: | 380V/220V/415V/440V |
125KVA πνευματική μηχανή συγκόλλησης πλέγματος 12mm ενίσχυσης
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Ενώνοντας στενά Τύπος: | Από τον κύλινδρο αέρα |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 45-65 φορές ανά λ. |
Προ μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης περικοπών 2500A 12PCS
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Τάση: | 380v/220v/415v/440v |
Άνοιξη Mitsubishi 12m Rebar μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 5.09.0mm |
| Πλάτος πλέγματος συγκόλλησης: | 2500mm |

