Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ automatic wire mesh welding machine plc ] αγώνας 269 προϊόντα.
Μια μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής SCR 100mm εργαζομένων
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Μέγεθος πλέγματος: | 100*100mm-300mm*300mm (διευθετήσιμος) |
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
Διπλή περιφράζοντας μηχανή πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 8+6+8mm/6+5+6mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2500mm (προσαρμοσμένος) |
Διάμετρος 3mm καλωδίων μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών μηχανών 5.5kw εθνικών οδών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
Παραμορφωμένη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φραγμών χάλυβα υδρόψυξης ηλεκτρόδιο 10x10cm
| Όνομα προϊόντων: | Παραμορφωμένη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φραγμών χάλυβα |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
Ανοξείδωτο 2.6mm χαμηλής τάσης μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
| Όνομα προϊόντων: | ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος πλέγματος: | Πλέγμα κυλίσματος |
| Μέγεθος τρυπών: | 12.5*12.5mm--75*75mm |
30PCS προστασία 8mm πάρκων μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 8+6+8mm/6+5+6mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2500mm (προσαρμοσμένος) |
45 μηχανή συγκόλλησης πλέγματος χρονικών αυτόματη κάμπτοντας 6mm φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Επίπεδο αυτοματοποίησης: | πλήρως αυτόματος |
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.06.0mm |
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών 3m
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Επίπεδο αυτοματοποίησης: | πλήρως αυτόματος |
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.06.0mm |
Σερβο μηχανή 2.4x6m μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Πρώτη ύλη: | Παραμορφωμένος φραγμός γύρω από γαλβανισμένο το φραγμός καλώδιο |
| Πλάτος της επιτροπής πλέγματος: | Πρότυπα 2500mm |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης GWC 2500A 150kva, αυτόματη μηχανή πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Τάση: | Σύμφωνα με την τάση των πελατών |

