Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ automatic wire mesh welding machine plc ] αγώνας 269 προϊόντα.
Διευθετήσιμο μήκος 12m μεγέθους πλέγματος Rebar μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | Rebar γραμμή παραγωγής επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Τάση: | 380V/220V/415V/440V |
Αυτοκίνητο που ταΐζει τη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής 200mm
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Τάση: | 380V/440V/415V/220V |
Εκτιμημένη ικανότητα 150kva μηχανών συγκόλλησης πλέγματος συγκεκριμένων πεζοδρομίων ενισχύοντας
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Τάση: | 380V/220V/415V/440V |
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής 2500D 5mm 65 φορές
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 5.09.0mm |
| Πλάτος πλέγματος συγκόλλησης: | 2500mm |
Μέγεθος πλέγματος 50200mm Cnc μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Τάση: | 380V/50HZ/Customized |
Κύλινδρος 3000mm αέρα CE Rebar μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Ενώνοντας στενά Τύπος: | Από τον κύλινδρο αέρα |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 45-65 φορές ανά λ. |
40 φορές τρισδιάστατο μέταλλο 50mm περιφράζοντας μηχανή πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Πνευματική άσπρη μπλε 2m τραβήγματος γάντζων μηχανή συγκόλλησης πλέγματος πλάτους πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | Εξοπλισμός συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διαμήκης τύπος καλωδίων: | pre-cut |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | pre-cut |
Φορτίο 1T μηχανών συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής χοανών πλέγματος τραβήγματος σερβο μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Εξοπλισμός συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Χρήση: | Πλέγματα φρακτών συγκόλλησης |
| Βάρος: | 4.5 Τ |
30mm σιδήρου υψηλή αποδοτικότητα μηχανών 7-9kw/h επιτροπής πλέγματος καλωδίων πιάτων ενωμένη στενά πλέγμα
| Ονομασία προϊόντος: | Ενωμένη στενά μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Μέγεθος τρύπας: | 50*50mm 100*100mm 150*150mm 200*200mm |
| Διάμετρο ματιών: | 1000mm.1200mm, 1500mm, 2000mm, 2500mm |

