Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ automatic wire mesh welding machine plc ] αγώνας 269 προϊόντα.
Μέγεθος πλέγματος 150mm Vertical Wire Coil Road Hardening Conforce Wire Machine
| Ονομασία προϊόντος: | Ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 40-60 φορές/λεπτό |
| Διάμετρο ματιών: | Μαξ. Μαξ.10,2-2,5 μέτρα |
Μέγεθος πλέγματος 100*100mm μηχανή 18kw μηχανών συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας γραμμή παραγωγής συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση: | 380V 50Hz 3Phase/Customized |
Μέγεθος 1.8*2.2m μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών 200A φρακτών φρουράς σιδηροδρόμων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.06.0mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 50-75 φορές/λ. |
Το πλέγμα Cnc τραβήγματος σερβο μηχανών ένωσε στενά τη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών 6.0mm
| όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών καλωδίων |
|---|---|
| διάστημα καλωδίων γραμμών: | 50250MM |
| Διαγώνιο διάστημα καλωδίων: | 50300mm |
Μήκος 6m μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος 7.5kw πλέγματος τραβήγματος σερβο μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 48mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2M |
Άνοιγμα 50mm πλάτος 2m μηχανών συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων κατασκευής
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων κατασκευής |
|---|---|
| Διαμήκης τύπος καλωδίων: | Σίτιση καλωδίων σπειρών |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Προ-ευθύς και pre-cut |
Μηχανή συγκόλλησης με μήκος κυλίνδρου 1-2 mm για μόνωση τοίχων
| Ονομασία προϊόντος: | Ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 60--120 φορές ανά λεπτό |
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
η μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών σιδηροδρόμων 200*50mm υιοθετεί τη σερβο μηχανή της Panasonic
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 40-60 φορές/λεπτό |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών εθνικών οδών 160KVA 2500mm
| Όνομα προϊόντων: | Γραμμή παραγωγής πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.0--6.0mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | 2100mm/2500mm/3000mm |
Κόκκινη ζωική μηχανή 44kw προστασίας υφαίνοντας μηχανών πλέγματος καλωδίων φρακτών λιβαδιών
| Όνομα προϊόντων: | Ζωική μηχανή φρακτών |
|---|---|
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματος |
| Πλάτος: | 1442mm 1880mm 2000mm 2400mm |

