Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ automatic wire mesh welding machine plc ] αγώνας 269 προϊόντα.
5.5kw διαγώνια μηχανή επιτροπής φρακτών PLC καλωδίων φορτίων 100kg χοανών καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.06.0mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | 2500mm |
Το αυτόματο πλέγμα 220V ρόλων καθόρισε τη μηχανή/τη γραμμή φρακτών κόμβων για το δίκτυο ελαφιών
| Όνομα προϊόντων: | Σταθερή μηχανή δικτύου ελαφιών κόμβων |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V/415V/440V |
| Πλάτος: | 1442mm 1880mm 2000mm 2400mm |
Σταθερό PLC κόμβων λιβαδιών φρακτών πλάτος 2440mm πλέγματος προστασίας μηχανών ζωικό
| Ονομασία προϊόντος: | Σταθερή μηχανή φρακτών λιβαδιών κόμβων |
|---|---|
| Βάρος: | 8000 κιλά |
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματη, σταθερή μηχανή φράχτη γρασίδι |
3,8 γαλβανισμένος KW φράκτης συνδέσεων αλυσίδων PVC καλωδίων που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Βάρος: | 1500KG |
| Τάση: | 380V/50HZ/Customized |
Υψηλός σταθερός κόμβος 200m εκτατής δύναμης μηχανή φρακτών βοοειδών
| Όνομα προϊόντων: | σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων |
|---|---|
| Δύναμη: | 7.5kw |
| Ταχύτητα: | 21600row/day |
Αυτόματη κάμπτοντας κύρια περιφράζοντας μηχανή επιτροπής 150KVA
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | PLC+Touch οθόνη, PLC της Panasonic |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Διάμετρος 36mm τρύπα 50200mm μηχανή αλιείας με δίχτυα καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πλάτος του πλέγματος φρακτών: | 2500mm |
Μέγεθος 100*100mm τρυπών χάλυβας μηχανών 11kw μηχανών πλέγματος ενίσχυσης
| Όνομα προϊόντων: | Συγκεκριμένη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 48mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | 2500mm |
Η κατασκευή 2.4m 2.2KW τοίχων ενίσχυσε τη μηχανή πλέγματος, οδοντωτή - περιφράζοντας μηχανή καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Πλάτος πλέγματος συγκόλλησης: | 1200mm |
| Μέγεθος πλέγματος: | Από 50*50mm σε 200*200mm |
Διπλός φράκτης συνδέσεων αλυσίδων καλωδίων οθόνης αφής που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή |
| Σερβο μηχανή: | 5.5KW |

