Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ fence mesh welding machine precise control ] αγώνας 59 προϊόντα.
Αυτοκίνητο που ταΐζει τη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής 200mm
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Τάση: | 380V/440V/415V/220V |
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φραγμών χάλυβα ενίσχυσης γραμμών 12mm Dia
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φραγμών χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 6-12 mm |
| Τάση: | 380V/220V/415V/440V |
Μήκος 3m προ κομμένο χάλυβα πλέγματος συγκόλλησης φορτίο χοανών καλωδίων μηχανών διαγώνιο 1 τόνος
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος καλωδίων γραμμών: | Προ-ισιώστε και pre-cut |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Προ-ισιώστε και pre-cut |
Ανοξείδωτο 2.6mm χαμηλής τάσης μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
| Όνομα προϊόντων: | ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος πλέγματος: | Πλέγμα κυλίσματος |
| Μέγεθος τρυπών: | 12.5*12.5mm--75*75mm |
φράκτης κυλίνδρων 160KVA αέρα 3000mm που κατασκευάζει τη μηχανή, αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE |
Διακόπτης 60PCS Σνάιντερ 70 μηχανές συγκόλλησης πλέγματος χρονικών καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE |
Μέγεθος τρύπας 50*200mm Μηχανή συγκόλλησης σιδηροδρομικών πλέκων
| Ονομασία προϊόντος: | Εξοπλισμός συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.56mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 50-75 φορές/λ. |
Αυτόματη τρύπα 300mm πτώσης μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος καλωδίων γραμμών: | Προ-ισιώστε και pre-cut που τίθεται στη συσκευή χοανών |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Προ-ισιώστε και pre-cut αυτόματη τροφή με να περπατήσει τη μηχανή |
Άνοιξη Mitsubishi 12m Rebar μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 5.09.0mm |
| Πλάτος πλέγματος συγκόλλησης: | 2500mm |
μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων 2500mm
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος καλωδίων γραμμών: | Προ-ισιώστε και pre-cut που τίθεται στη συσκευή χοανών |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Προ-ισιώστε και pre-cut αυτόματη τροφή με να περπατήσει τη μηχανή |

