Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ fence mesh welding machine precise control ] αγώνας 59 προϊόντα.
125KVA κλουβί καλωδίων που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE |
Διαγώνια καλωδίων χοανών μηχανή πλέγματος καλωδίων φορτίων ενωμένη στενά 5.5kw
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE |
Χαμηλού θορύβου μηχανή πλέγματος καλωδίων CE 1500mm ενωμένη στενά 1.5KW
| Όνομα προϊόντων: | ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος πλέγματος: | Πλέγμα κυλίσματος |
| Μέγεθος τρυπών: | 12.5*12.5mm--75*75mm |
Η κατασκευή 2.4m 2.2KW τοίχων ενίσχυσε τη μηχανή πλέγματος, οδοντωτή - περιφράζοντας μηχανή καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Πλάτος πλέγματος συγκόλλησης: | 1200mm |
| Μέγεθος πλέγματος: | Από 50*50mm σε 200*200mm |
Σταθερό διάστημα 75mm καλωδίων παραμονής μηχανών περίφραξης πλέγματος καλωδίων σερβο μηχανών κόμβων
| Όνομα προϊόντων: | Σταθερός φράκτης κόμβων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματος |
| Λειτουργία: | Σταθερός |
Διάμετρος 36mm πλάτος 2.5m καλωδίων πλέγματος οξυγονοκολλητής πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| διάστημα καλωδίων γραμμών: | 50250MM |
| Διαγώνιο διάστημα καλωδίων: | 50300mm |
Σταθερό CE μέγεθος 22.8mm σερβο μηχανή 7.5kw καλωδίων παραμονής μηχανών φρακτών ελαφιών κόμβων
| Όνομα προϊόντων: | Σταθερή μηχανή φρακτών ελαφιών κόμβων |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματος |
Μέγεθος 2.6mm σταθερή ελάφια εκτατή δύναμη 850n καλωδίων μηχανών φρακτών κόμβων
| Όνομα προϊόντων: | Σταθερή μηχανή φρακτών ελαφιών κόμβων |
|---|---|
| Βάρος: | 7770kg |
| Ταχύτητα: | 30row/min |
Σταθερό PLC κόμβων λιβαδιών φρακτών πλάτος 2440mm πλέγματος προστασίας μηχανών ζωικό
| Ονομασία προϊόντος: | Σταθερή μηχανή φρακτών λιβαδιών κόμβων |
|---|---|
| Βάρος: | 8000 κιλά |
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματη, σταθερή μηχανή φράχτη γρασίδι |

