Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ fence mesh welding machine precise control ] αγώνας 59 προϊόντα.
Μέγεθος τρύπας μηχανής ζυγισμένης σύρμας 25m Μέγεθος 100 * 100mm Για κατασκευή στέγης
| Ονομασία του προϊόντος: | Ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου: | 3.05.0mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 70-85 ώρες/λεπτο |
PLC Mitsubishi 1200mm μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα |
|---|---|
| Σειρά διαγώνιων φραγμών: | 5*5-8*8mm |
| Πλάτος κιγκλιδωμάτων: | ανώτατο 1200mm |
Ταχύτητα 120 φορές / min συγκολλημένη μηχανή σύρματος για πλάτος 5 ft αναπαραγωγικό δίχτυ
| Ονομασία προϊόντος: | Ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 60--120 φορές ανά λεπτό |
| πλάτος πλέγματος: | Μαξ. Μαξ.10,2-2,5 μέτρα |
Ταΐζοντας στο άνοιγμα 50*50mm το πλέγμα καλωδίων σπειρών χάλυβα που κάνει τη γραμμή μηχανών αυτόματα
| Όνομα προϊόντων: | Πλέγμα καλωδίων σπειρών που κάνει τη γραμμή |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, την τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, τη σ |
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
Σερβο μηχανή 36mm PLC Siemens πλήρης αυτόματος μηχανών 7.5kw επιτροπής πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Γραμμή παραγωγής επιτροπής πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, την τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, τη σ |
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
Μηχανή επιτροπής φρακτών κυλίνδρων αέρα
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.06.0mm |
| Πλάτος πλέγματος: | Μέγιστο 2500mm |
Υψηλός σταθερός κόμβος 200m εκτατής δύναμης μηχανή φρακτών βοοειδών
| Όνομα προϊόντων: | σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων |
|---|---|
| Δύναμη: | 7.5kw |
| Ταχύτητα: | 21600row/day |
Ηλεκτρική μηχανή πλέγματος εθνικών οδών BRC ακριβής ενισχυμένη
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Τάση: | 380v/220v/415v/440v |
Ακριβής μηχανή πλέγματος καλωδίων 160KVA 7.5KW 3000mm ενωμένη στενά
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.06.0mm |
| Πλάτος πλέγματος: | Μέγιστο 3000mm |
Προ ισιώνοντας το ρόλο 5mm φράκτης πλέγματος καλωδίων που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Μέθοδος πλέγματος σχεδίων: | Πλέγμα μηχανικών σχεδίων |
| Πλάτος του πλέγματος: | 1200mm 1500mm 2000mm 2500mm |

