Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ fence mesh welding machine precise control ] αγώνας 59 προϊόντα.
Ταχύτητα μηχανή 4.0kw 100 χρονικών καλωδίων πλέγματος μηχανών συγκόλλησης στο ρόλο
| Όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 0.452.6mm |
| Πιστοποίηση: | CE |
Εθνική οδός 12mm πλάτος 3m πλέγματος μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης πνευματική
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 6-12 mm |
| Τάση: | 380V/220V/415V/440V |
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής 2.5m
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση: | 380V/440V/415V/220V |
Διαγώνιο διάστημα 50200mm αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων 415V 440V καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Πλήρης αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, την τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, τη σ |
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
Rebar οθόνης αφής GWC 2500D 15KW μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| μετασχηματιστής συγκόλλησης: | 200KVA (υδρόψυξη) |
| Υλικό ηλεκτροδίων χαλκού συγκόλλησης: | Χαλκός ζιρκονίου χρωμίου |
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής 2.5m, αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση: | 380V/440V/415V/220V |
Μηχανικό σχέδιο 3mm μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων 5.5KW
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Μέθοδος πλέγματος σχεδίων: | Πλέγμα μηχανικών σχεδίων |
| Πλάτος του πλέγματος: | 1200mm 1500mm 2000mm 2500mm |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων φρακτών ασφαλείας 36mm διάμετρος
| Όνομα προϊόντων: | Γραμμή παραγωγής συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής 2500D 5mm 65 φορές
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 5.09.0mm |
| Πλάτος πλέγματος συγκόλλησης: | 2500mm |
50mm ενισχυμένη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Πάχος του φραγμού χάλυβα: | 4.09.0mm |
| Τύπος μηχανών: | Μηχανικός |

