Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ fence mesh welding machine precise control ] αγώνας 59 προϊόντα.
CNC μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος οθόνης αφής 7.5KW
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 38mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2500mm |
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων φρακτών εθνικών οδών ταχύτητας 65t/Min 5.5kw
| Όνομα προϊόντων: | Γραμμή παραγωγής συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διαμήκης τύπος καλωδίων: | Σίτιση καλωδίων σπειρών |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Pre-cut |
Πλάτος 1200mm χάλυβα ενωμένο στενά οθόνη επαφής πλέγμα που κατασκευάζει τη μηχανή την κύρια μηχανή 4.0kw
| Όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά μηχανή συγκόλλησης πλέγματος χάλυβα |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
Rebar μέγεθος 48mm σύστημα υδρόψυξης μηχανών συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Χρήση: | πλέγμα χάλυβα συγκόλλησης |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 40-70 φορές/λ. |
Μηχανή κατασκευής συγκολλημένου σύρματος για χάλυβα 50-200 mm
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | Υψηλή ταχύτητα |
|---|---|
| Τύπος: | Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
| Δύναμη συγκόλλησης: | Υψηλή δύναμη |
Διάμετρος 3mm καλωδίων ρόλων προστασίας φρακτών ενωμένο στενά πλέγμα που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.56mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2m |
100 μηχανή συγκόλλησης επιτροπής χρονικού πνευματική 12m πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 38mm ή 512mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | 2500mm |
Μέγεθος 10*10cm κατασκευή 36mm τρυπών ενωμένο στενά πλέγμα που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Σύστημα ελέγχου: | Από το PLC και την οθόνη αφής |
220V πλέγμα συγκόλλησης του ISO 9001 προ κομμένο 0.9m που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 48mm |
| Πιστοποίηση: | CE,ISO9001 |
Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος PLC μετασχηματιστών 160kva Panasonic συγκόλλησης
| Όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Πάχος του χαλύβδινου σύρματος: | 36mm |
| διάστημα καλωδίων γραμμών: | 50200mm |

