Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ fence mesh welding machine precise control ] αγώνας 59 προϊόντα.
πλάτος 2m συγκολλημένο πλέγμα φράχτη μηχανή συγκόλλησης για το διάστημα διασταυρούμενου σύρματος 50-200mm
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
3-6mm Φράχτης Φρουρός Φράχτης Διάφραγμα Επεξεργαστή συγκόλλησης Cross Wire Space 50-200mm Plc
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
|---|---|
| Τετάρτη: | 380V/50HZ/Customized |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 50-75 φορές/λ. |
CNC Σνάιντερ διακόπτης 6mm μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
CE 75 φορές ανά ελάχιστη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών 6mm
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος καλωδίων γραμμών: | Προ-ισιώστε και pre-cut που τίθεται στη συσκευή χοανών |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Προ-ισιώστε και pre-cut αυτόματη τροφή με να περπατήσει τη μηχανή |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών αριθμητικού ελέγχου 4KW 40PCS
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος για πλάτος 2m
| Ονομασία προϊόντος: | Γραμμή παραγωγής συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.56mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 50-75 φορές/λ. |
Το μήκος 6m πλέγματος αναποδογυρίζει τη γρήγορη ταχύτητα μηχανών συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης με συρμάτινο πλέγμα |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2m |
CE 4.08.0mm ακριβής έλεγχος μηχανών συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων φρακτών 415Volt
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 40-60 φορές/λεπτό |
Το πλέγμα Cnc τραβήγματος σερβο μηχανών ένωσε στενά τη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών 6.0mm
| όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών καλωδίων |
|---|---|
| διάστημα καλωδίων γραμμών: | 50250MM |
| Διαγώνιο διάστημα καλωδίων: | 50300mm |
Αυτόματες μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων GWC 3000 2000mm
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE |

