Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ iron automatic wire mesh welding machine ] αγώνας 78 προϊόντα.
Σίδηρος 200mm CE μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών, αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τάση: | 220v/380v/415v/440v |
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής καλωδίων 250A 6mm γαλβανισμένη
| Όνομα προϊόντων: | Χτίζοντας μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, εγκατάσταση τομέων, τηλεοπτική τεχνική |
| Τάση: | 380V/440V/415V/220V |
Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας Διάφραξη ζυθοποιού 2m
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
| Υλικό: | Καλώδιο σιδήρου |
Διάμετρος τρύπας 2,1 m
| Ονομασία προϊόντος: | Ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 60--120 φορές ανά λεπτό |
| Διάμετρο ματιών: | Μαξ. Μαξ.10,2-2,5 μέτρα |
Μέγεθος τρύπας 1/2 ίντσες συγκολλημένο σύρμα μηχανή πλέγμα πλέγμα κλουβί κοτόπουλο ηλεκτρικό
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή ηλεκτρικής συγκόλλησης συρματόπλεγματος |
|---|---|
| Διάμετρος σύρματος: | 0.45-2.6mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 60--120 φορές ανά λεπτό |
30mm Σιδηροπίνακα Siemens Plc Διάτρηση μηχανής συγκόλλησης μεγέθους 100 * 100mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης με συρμάτινο πλέγμα |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου: | 3-6MM |
| Τετάρτη: | 220V/380V/415V/440V |
CNC 2.5mm οδοποιίας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | PLC και οθόνη αφής |
| Διακόπτης ελέγχου: | Σνάιντερ Γαλλία |
230mm Housetop που χτίζουν τη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων TEC
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.46.0mm |
| Πλάτος πλέγματος συγκόλλησης: | 2400mm |
Ημι αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης άξονα 7.5KW 4mm
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Πιστοποίηση: | CE |
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής 2.5m
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση: | 380V/440V/415V/220V |

