Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ iron automatic wire mesh welding machine ] αγώνας 78 προϊόντα.
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής 2.5m, αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση: | 380V/440V/415V/220V |
πλάτος 7 ft μέγεθος πλέγματος 1 inch αυτόματη μηχανή συγκόλλησης συρματικής πλέγματος ηλεκτρική
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή ηλεκτρικής συγκόλλησης συρματόπλεγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 1-1,8 mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | 7 πόδια |
Κόκκινες μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων PLC 5.5kw 2500mm χαλκού
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Ολοκληρωμένο προϊόν: | Πλέγμα ρόλων και επιτροπή πλέγματος |
| Μήκος πλέγματος ρόλων: | Μέγιστο 80m |
Επιτροπή 2.5x6m ενίσχυσης γεφυρών μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm ή 48mm |
| Πιστοποίηση: | CE,ISO9001 |
Φραγμός 12m χάλυβα μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων 100mm, αυτόματη ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Πιστοποίηση: | CE |
Μετασχηματιστής 160kva 3mm Wire Mesh συγκόλληση μηχανή για το μέγεθος τρύπας 50 * 50mm
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης συρματόπλεγματος σε κυλίνδρους |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου: | 3-6MM |
| Τετάρτη: | 380V/440V/415V/220V |
έλεγχος PLC μηχανών συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων 612mm συγκεκριμένος ενισχύοντας
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φραγμών χάλυβα |
|---|---|
| Πίεση συγκόλλησης: | Κύλινδρος αέρα |
| Τύπος συγκόλλησης: | Πνευματικός |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης υδρόψυξης 2500mm CE
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.56.0mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2500mm |
3-6mm Φράχτης Φρουρός Φράχτης Διάφραγμα Επεξεργαστή συγκόλλησης Cross Wire Space 50-200mm Plc
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
|---|---|
| Τετάρτη: | 380V/50HZ/Customized |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 50-75 φορές/λ. |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής ρόλων GWCD 2500 επιτροπής
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Ολοκληρωμένο προϊόν: | Πλέγμα ρόλων και επιτροπή πλέγματος |
| Μήκος πλέγματος ρόλων: | Μέγιστο 80m |

