Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ iron automatic wire mesh welding machine ] αγώνας 78 προϊόντα.
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων καλωδίων GWCD 2500D σπειρών 6mm
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | PLC και οθόνη αφής |
| Διακόπτης ελέγχου: | Σνάιντερ Γαλλία |
CNC ανακύκλωσης λιγότερη εργασία 6mm μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE, ISO 9001-2008 |
πιάτο 2000mm σιδήρου 25mm μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Ηλεκτρόδιο συγκόλλησης: | Υδρόψυξη |
| Ανώτερο μέγεθος ηλεκτροδίων συγκόλλησης: | 20*120mm |
Προ οδός ταχείας κυκλοφορίας 200mm περικοπών μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 40-60 φορές/λεπτό |
Αυτόματη μειωμένη 1200mm μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φραγμών χάλυβα PLC
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, εγκατάσταση τομέων, τηλεοπτική τεχνική |
| Τάση: | 380V/440V/415V/220V |
Πλέγμα καλωδίων φρακτών 415V αερολιμένων οθόνης αφής που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη συντήρηση τομέων και την υπηρεσία επ |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Διπλή 2500mm PLC μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών πάρκων
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη συντήρηση τομέων και την υπηρεσία επ |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών κήπων 160KVA αριθμητικού ελέγχου
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 656mm και 868mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2500mm |
Βίλα υδρόψυξης 30 φορές μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών, φράκτης που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Διάμετρος 512mm επιτροπή 2.5m καλωδίων μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης τριφασική
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Τάση: | 380V 50Hz 3Phase/Customized |

