Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ iron automatic wire mesh welding machine ] αγώνας 78 προϊόντα.
Φορτίο 1T μηχανών συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής χοανών πλέγματος τραβήγματος σερβο μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Εξοπλισμός συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Χρήση: | Πλέγματα φρακτών συγκόλλησης |
| Βάρος: | 4.5 Τ |
Μέγεθος πλέγματος 50200mm Cnc μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Τάση: | 380V/50HZ/Customized |
30mm σιδήρου υψηλή αποδοτικότητα μηχανών 7-9kw/h επιτροπής πλέγματος καλωδίων πιάτων ενωμένη στενά πλέγμα
| Ονομασία προϊόντος: | Ενωμένη στενά μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Μέγεθος τρύπας: | 50*50mm 100*100mm 150*150mm 200*200mm |
| Διάμετρο ματιών: | 1000mm.1200mm, 1500mm, 2000mm, 2500mm |
Μέγεθος 1/4 ενωμένη στενά ίντσα κύρια μηχανή 4.0kw τρυπών μηχανών πλέγματος καλωδίων ηλεκτρική
| Όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 0.452.6mm |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Μηχανή συγκόλλησης με μήκος κυλίνδρου 1-2 mm για μόνωση τοίχων
| Ονομασία προϊόντος: | Ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 60--120 φορές ανά λεπτό |
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
Κόκκινη ζωική μηχανή 44kw προστασίας υφαίνοντας μηχανών πλέγματος καλωδίων φρακτών λιβαδιών
| Όνομα προϊόντων: | Ζωική μηχανή φρακτών |
|---|---|
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματος |
| Πλάτος: | 1442mm 1880mm 2000mm 2400mm |
Σταθερό διάστημα 75mm καλωδίων παραμονής μηχανών περίφραξης πλέγματος καλωδίων σερβο μηχανών κόμβων
| Όνομα προϊόντων: | Σταθερός φράκτης κόμβων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματος |
| Λειτουργία: | Σταθερός |
Πιάτο 30mm σιδήρου πάχους οξυγονοκολλητής πλέγματος καλωδίων ενίσχυσης μηχανών 18kw
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Πάχος του πιάτου σιδήρου: | 30mm |
| Βάρος μηχανών: | 8500Kg |
Προ ισιώνοντας το ρόλο 5mm φράκτης πλέγματος καλωδίων που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Μέθοδος πλέγματος σχεδίων: | Πλέγμα μηχανικών σχεδίων |
| Πλάτος του πλέγματος: | 1200mm 1500mm 2000mm 2500mm |
CE 4.08.0mm ακριβής έλεγχος μηχανών συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων φρακτών 415Volt
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 40-60 φορές/λεπτό |

