Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ iron automatic wire mesh welding machine ] αγώνας 78 προϊόντα.
Μηχανή συγκόλλησης υδρόψυξης 8mm ημι αυτόματη, μηχανή συγκόλλησης σημείων πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, την ανάθεση και την κατάρτιση |
| Χρήση: | συγκόλληση κιγκλιδωμάτων χάλυβα |
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων καυτής εμβύθισης 0.65mm, κλουβί καλωδίων DNW 1 που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Μηχανή: | 4.0kw |
| Διάμετρος καλωδίων: | 0.452.6mm |
3.8kw πλέγμα διαμαντιών που κατασκευάζει τη μηχανή, πλήρως αυτόματη μηχανή φρακτών συνδέσεων αλυσίδων
| Όνομα προϊόντων: | Ενιαίο πλέγμα διαμαντιών καλωδίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 1.34.0mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 3000mm |
75 μηχανή επιτροπής φρακτών υψηλών σημείων 220V χρονικών σερβο μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Τάση: | 220v/380v/415v/440v |
5.5kw διαγώνια μηχανή επιτροπής φρακτών PLC καλωδίων φορτίων 100kg χοανών καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.06.0mm |
| Πλάτος του πλέγματος: | 2500mm |
Το αυτόματο πλέγμα 220V ρόλων καθόρισε τη μηχανή/τη γραμμή φρακτών κόμβων για το δίκτυο ελαφιών
| Όνομα προϊόντων: | Σταθερή μηχανή δικτύου ελαφιών κόμβων |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V/415V/440V |
| Πλάτος: | 1442mm 1880mm 2000mm 2400mm |
Υψηλός σταθερός κόμβος 200m εκτατής δύναμης μηχανή φρακτών βοοειδών
| Όνομα προϊόντων: | σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων |
|---|---|
| Δύναμη: | 7.5kw |
| Ταχύτητα: | 21600row/day |
Η κατασκευή 2.4m 2.2KW τοίχων ενίσχυσε τη μηχανή πλέγματος, οδοντωτή - περιφράζοντας μηχανή καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Πλάτος πλέγματος συγκόλλησης: | 1200mm |
| Μέγεθος πλέγματος: | Από 50*50mm σε 200*200mm |
20 σταθερή γραμμές μηχανή φρακτών κόμβων
| Όνομα προϊόντων: | σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Βάρος: | 8000KG |
Διπλός φράκτης συνδέσεων αλυσίδων καλωδίων οθόνης αφής που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή |
| Σερβο μηχανή: | 5.5KW |

