Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ iron automatic wire mesh welding machine ] αγώνας 78 προϊόντα.
Άνοιγμα 100x100mm μέγεθος 2x3m μηχανών συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής επιτροπής
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Χρήση: | Πλέγματα φρακτών συγκόλλησης |
| Βάρος: | 4.5 Τ |
Σερβο μηχανή 2500mm σπειρών μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Τάση: | 380V/440V/415V/220V |
| Χρήση: | Πλέγματα φρακτών συγκόλλησης |
Τρισδιάστατο 10.5T 3000mm πλέγμα καλωδίων οθόνης αφής που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Τάση: | 220v/380v/415v/440v |
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων 80m
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.46.0mm |
| Πλάτος πλέγματος συγκόλλησης: | 2400mm |
2,2 μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων υψηλής ταχύτητας 24pcs KW
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Υλικό μηχανών: | πιάτο σιδήρου |
| Γραφείο ελέγχου: | ένα σύνολο |
Λιγότερη εργασία 2500mm μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών 7.5KW
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Χρησιμοποιημένος στο σιδηρόδρομο, εθνική οδός, αερολιμένας, προστασία λιμένων. |
| Πλάτος του πλέγματος: | 2500mm (τυποποιημένο πλάτος πλέγματος) |
Κύλινδροι 50mm αέρα SMC μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τη συντήρηση τομέων και την υπηρεσία επ |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Αυτοκίνητο που ταΐζει τη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής 200mm
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Τάση: | 380V/440V/415V/220V |
Σερβο μηχανή 6mm CE μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
| Όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά κατασκευή μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.06.0mm |
| Τάση: | 380V/440V/415V/220V |
125kva μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φραγμών χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά κατασκευή μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 3.06.0mm |
| Τάση: | 380V/440V/415V/220V |

