Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ high precision wire mesh welding machines ] αγώνας 90 προϊόντα.
Αυτόματες μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων GWC 3000 2000mm
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE |
μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων 2500mm
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος καλωδίων γραμμών: | Προ-ισιώστε και pre-cut που τίθεται στη συσκευή χοανών |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Προ-ισιώστε και pre-cut αυτόματη τροφή με να περπατήσει τη μηχανή |
Αυτόματη τρύπα 300mm πτώσης μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος καλωδίων γραμμών: | Προ-ισιώστε και pre-cut που τίθεται στη συσκευή χοανών |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Προ-ισιώστε και pre-cut αυτόματη τροφή με να περπατήσει τη μηχανή |
Ταχύτητα μηχανή 4.0kw 100 χρονικών καλωδίων πλέγματος μηχανών συγκόλλησης στο ρόλο
| Όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 0.452.6mm |
| Πιστοποίηση: | CE |
Διαγώνιο διάστημα 50200mm αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων 415V 440V καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Πλήρης αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, την τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, τη σ |
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
Μέγεθος 1.63.0mm CE έλεγχος PLC μηχανών συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων δύναμης τούβλου
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων δύναμης τούβλου |
|---|---|
| Διαμήκης τύπος καλωδίων: | Σίτιση καλωδίων σπειρών |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Pre-cut |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων φρακτών ασφαλείας 36mm διάμετρος
| Όνομα προϊόντων: | Γραμμή παραγωγής συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής 2.5m, αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση: | 380V/440V/415V/220V |
Μήκος 20m μέγεθος 115mm σπειρών αποταμίευση δύναμης μηχανών συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων δύναμης τούβλου 4.0kw
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος δύναμης τούβλου |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 1.63.0mm |
| Μέγεθος πλέγματος: | 75mm, 115mm, 230mm |
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων φρακτών εθνικών οδών ταχύτητας 65t/Min 5.5kw
| Όνομα προϊόντων: | Γραμμή παραγωγής συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διαμήκης τύπος καλωδίων: | Σίτιση καλωδίων σπειρών |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Pre-cut |

