Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ high precision wire mesh welding machines ] αγώνας 90 προϊόντα.
2Μηχανές συγκόλλησης συρματόπλεγματος με υψηλή ακρίβεια
| Ποιότητα συγκόλλησης: | Υψηλή ποιότητα |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση συγκόλλησης: | Υψηλός αυτοματισμός |
| Κόστος συγκόλλησης: | Χαμηλότερο κόστος |
Υψηλής ταχύτητας μηχανές συγκόλλησης καλωδίου 2,5 mm υψηλή αντοχή και ευελιξία
| Ευελιξία συγκόλλησης: | Υψηλή ευελιξία |
|---|---|
| Ποιότητα συγκόλλησης: | Υψηλή ποιότητα |
| μέθοδος συγκόλλησης: | Συγκόλληση σημείων |
Διάμετρος 2m 50-200mm Μηχανές συγκόλλησης συρματόπλεγματος αυτοματοποιημένες
| Τύπος: | Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάρκεια συγκόλλησης: | Υψηλή διάρκεια |
| Κόστος συγκόλλησης: | Χαμηλότερο κόστος |
Rebar διάμετρος 612mm παραγωγή μηχανών συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων 3 τόνοι ανά ώρα
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης με συρμάτινο πλέγμα |
|---|---|
| Τύπος μηχανών: | Μηχανικός |
| Εκτιμημένη ικανότητα: | 160KVA*12PCS |
αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων ρόλων ISO9001 επιτροπής 8mm
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm ή 48mm |
| Πιστοποίηση: | CE,ISO9001 |
Επιτροπή 2.5x6m ενίσχυσης γεφυρών μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm ή 48mm |
| Πιστοποίηση: | CE,ISO9001 |
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων PLC κατασκευής σερβο μηχανών 3.8kw
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων τροφών 380V 2500mm σπειρών
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 48mm |
| Πιστοποίηση: | CE,ISO9001 |
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων άξονα της Mitsubishi GWC 2500A 150mm
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm ή 48mm |
| Πλάτος πλέγματος: | Max 3000mm |
Διακόπτης 60PCS Σνάιντερ 70 μηχανές συγκόλλησης πλέγματος χρονικών καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE |

