Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ high precision wire mesh welding machines ] αγώνας 90 προϊόντα.
Μηχανή κατασκευής σύρματος για το πλέγμα με πλάτος πλέγματος 2,4m Μέγεθος τρύπας 100mm
| Ονομασία προϊόντος: | Μηχανή κατασκευής συρματόπλεγματος |
|---|---|
| Πλάτος του πλέγματος: | 2400 χιλιοστά |
| Τύπος καλωδίων γραμμών: | Σίτιση καλωδίων σπειρών |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής ρόλων GWCD 2500 επιτροπής
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Ολοκληρωμένο προϊόν: | Πλέγμα ρόλων και επιτροπή πλέγματος |
| Μήκος πλέγματος ρόλων: | Μέγιστο 80m |
Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης ματιών 6m
| Ονομασία προϊόντος: | Ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φραγμών χάλυβα |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση: | Εφαρμογή και κατάρτιση, τεχνική υποστήριξη με βίντεο |
| Διάμετρος σύρματος: | 512mm |
Μέγεθος τρύπας 50*200mm Μηχανή συγκόλλησης σιδηροδρομικών πλέκων
| Ονομασία προϊόντος: | Εξοπλισμός συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.56mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 50-75 φορές/λ. |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος για πλάτος 2m
| Ονομασία προϊόντος: | Γραμμή παραγωγής συγκόλλησης πλέγματος φράχτη |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 2.56mm |
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | 50-75 φορές/λ. |
Μηχανή κατασκευής συγκολλημένου σύρματος για χάλυβα 50-200 mm
| Ταχύτητα συγκόλλησης: | Υψηλή ταχύτητα |
|---|---|
| Τύπος: | Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
| Δύναμη συγκόλλησης: | Υψηλή δύναμη |
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης σερβο μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm ή 48mm |
| Πλάτος πλέγματος: | Max 3000mm |
Μηχανή πλέγματος καλωδίων 7.5KW 415V πλήρως αυτόματη ενωμένη στενά
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
φράκτης κυλίνδρων 160KVA αέρα 3000mm που κατασκευάζει τη μηχανή, αυτόματη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE |
CE 75 φορές ανά ελάχιστη μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών 6mm
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος καλωδίων γραμμών: | Προ-ισιώστε και pre-cut που τίθεται στη συσκευή χοανών |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Προ-ισιώστε και pre-cut αυτόματη τροφή με να περπατήσει τη μηχανή |

