Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανές συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων
-
ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
-
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
-
μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος
-
σταθερή μηχανή φρακτών κόμβων
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
-
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ρόλων
-
ενωμένη στενά μηχανή πλέγματος καλωδίων
-
μηχανή συγκόλλησης κιγκλιδωμάτων χάλυβα
-
ξυράφι οδοντωτό - μηχανή καλωδίων
-
φράκτης συνδέσεων αλυσίδων που κατασκευάζει τη μηχανή
-
μηχανή σχεδίων χαλύβδινων συρμάτων
-
Αποκατάσταση καλωδίων και τέμνουσα μηχανή
λέξεις-κλειδιά [ high precision wire mesh welding machines ] αγώνας 90 προϊόντα.
Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος φρακτών αριθμητικού ελέγχου 4KW 40PCS
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πιστοποίηση: | CE |
Μήκος 3m προ κομμένο χάλυβα πλέγματος συγκόλλησης φορτίο χοανών καλωδίων μηχανών διαγώνιο 1 τόνος
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος καλωδίων γραμμών: | Προ-ισιώστε και pre-cut |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Προ-ισιώστε και pre-cut |
Το μήκος 6m πλέγματος αναποδογυρίζει τη γρήγορη ταχύτητα μηχανών συγκόλλησης πλέγματος φρακτών
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης με συρμάτινο πλέγμα |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |
| Πλάτος πλέγματος: | 2m |
Μετασχηματιστής 160 Kva Μηχανή κατασκευής σύρμας μήκους 45m
| Ονομασία προϊόντος: | μηχανή συγκόλλησης συρματόπλεγματος σε κυλίνδρους |
|---|---|
| Διάμετρος σύρματος: | 3-6mm |
| Βάρος: | 3300kg |
160KVA μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Τάση: | 380v/220v/415v/440v |
24PCS προ φορτίο 2500mm μηχανή συγκόλλησης πλέγματος ενίσχυσης
| Όνομα προϊόντων: | ενισχύοντας μηχανή συγκόλλησης πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 512mm |
| Τάση: | 380v/220v/415v/440v |
Μέγεθος πλέγματος 75mm υψηλή αποδοτικότητα μηχανών συγκόλλησης πλέγματος δύναμης τούβλου ενίσχυσης τοίχων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος δύναμης τούβλου |
|---|---|
| Διαμήκης τύπος καλωδίων: | Σίτιση καλωδίων σπειρών |
| Διαγώνιος τύπος καλωδίων: | Pre-cut |
Άνοιξη Mitsubishi 12m Rebar μηχανή συγκόλλησης πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | μηχανή συγκόλλησης επιτροπής πλέγματος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 5.09.0mm |
| Πλάτος πλέγματος συγκόλλησης: | 2500mm |
μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής 2.5m
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή συγκόλλησης πλέγματος κατασκευής |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση: | 380V/440V/415V/220V |
Πλάτος 1200mm χάλυβα ενωμένο στενά οθόνη επαφής πλέγμα που κατασκευάζει τη μηχανή την κύρια μηχανή 4.0kw
| Όνομα προϊόντων: | Ενωμένη στενά μηχανή συγκόλλησης πλέγματος χάλυβα |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Διάμετρος καλωδίων: | 36mm |

